Jump to content

Ce varsta au posesorii de BMW


MaQ

  

3148 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

sincer sa fiu nu am fost un fan bmw pana nu m-am urcat intr-un 330i. Cel mai bun prieten mi-a recomandat bmw si am fost influentat de el cand mi-am cumparat masina despre care vb (bmw e90 2007). Este o masina minunata si sunt foarte multumit de ea. Am 22 de ani. Pot sa spun ca sunt fan declarat Bmw si ma bucur ca nu sunt singur... Un An nou fericit!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

sincer sa fiu nu am fost un fan bmw pana nu m-am urcat intr-un 330i. Pot sa spun ca sunt fan declarat Bmw si ma bucur ca nu sunt singur...

Esti al treilea sau al patrulea sofer pe care il aud ca a devenit fan BMW dupa ce s-a urcat intr-un 330. Bravos! :thumbsup:

Welcome to the club! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Am 22 de ani si am avut pana acum o luna un 525d (E39). Dar prima masina a fost un 318tds (E36). Sincer sa fiu la inceput mi s-a parut si aia un pic cam puternica. Desi avea 85 de caluti la vreamea aia.

Stiu ce zici. Primul meu BMW a fost un compact, o pisicutza cu 102 cai... si, prima oara, la fel, mi s-a parut... "micul bolid"... he he... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

sincer sa fiu nu am fost un fan bmw pana nu m-am urcat intr-un 330i. Cel mai bun prieten mi-a recomandat bmw si am fost influentat de el cand mi-am cumparat masina despre care vb (bmw e90 2007). Este o masina minunata si sunt foarte multumit de ea. Am 22 de ani. Pot sa spun ca sunt fan declarat Bmw si ma bucur ca nu sunt singur... Un An nou fericit!

 

Cam asa ceva si eu.

Eram hotarat sa-mi iau 156, dar intr-o seara m-a dat un prieten o tura cu un 330ci e46.

De atunci mi-a intrat BMW in sange.

Link to comment
Share on other sites

aproape 20 ani si masina o am de la 18 :frantics:

cu toate ca ai mei nu am vrut initial sa o cumpere... dar chiar nu am vrut alta masina (316compact) nu am avut nici o problema din cauza tractiuni cum am fost avertizat.. insa din cauza neatentiei am avut un eveniment nefericit (minor) acum am ,,imbatranit" visez la un 320d sper in o luna 2 sa il iau :in_love: :wub:

Edited by alexicu
Link to comment
Share on other sites

Am 45 de ani. Contactul cu BMW l-am avut de la 18 ani conducind masina paritilor (520i) alaturi de prma mea masina, o Toyota Celica. La 21 de ani am devenit posesorul unui E 23 735i. De aici in colo nu a mai existat decit BMW! Au urmat E 32 735i si 750i, E 31 850i, E 38 750i, E 65 760i. Nu pot decit sa afirm: condusul unui BMW este o placere...daca serviceul este la zi!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Salut! Am 27 ani si de anul trecut din mai sunt la primul meu BMW ( E60 LCI ) . Prima mea maisna a fost un Cielo , urmand sa fac un salt mare la audi a4 2002 1.9 tdi pe la varsta de 22 ani , un audi A6 2004 2.5 tdi pe la 25 si in prezent Bmw-ul mentionat mai sus.

Ce pot spune este ca sunt foarte impresionat de acest model si cred ca voi ramane bmw addicted :)

Link to comment
Share on other sites

Am 27 de ani, prima masina am avut-o la 23 Logan 1.4 MPI a 2-a golf 4 1.4 16V ACUM BMW E46 325I :) Am mai mers cu masini gen pasat audi, frate da nu se infige ca 325-ul meu :D de exemplu un pasat cu motor 2.5 care are tot 200 cp nu se compara nici pe departe cu 200 cp de la BMW cine e de acord cu mine sa ridice mana! BMW :frantics: BMW :frantics: BMW :frantics: Edited by ad!tza
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.