Jump to content

Ce varsta au posesorii de BMW


MaQ

  

3148 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Am 25 si conduc de 4 ani doar motanul meu E46 touring. Poate la o varsta va fi nevoie de ceva mai "moale" pt oase si articulatii, dar pana atunci raman la aceasta marca. Si oricum ultimul drum il facem cu totii in rivalul cu stea in frunte, ca dric BMW pana acum n-am vazut.

 

Va salut cu stima,

Mr. Big

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Salut,eu am 37 de ani si in urma cu 4 vluni mi am achizitionat un bmw 318i visam demult la aceasta masina si visul mi sa indeplinit.Am avut 4 dacii pana acum dar bmw ul este super tatae o masina destul de fiabila si stabila pe sosea superrr. :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am 27 de ani, prima masina am avut-o la 23 Logan 1.4 MPI a 2-a golf 4 1.4 16V ACUM BMW E46 325I :) Am mai mers cu masini gen pasat audi, frate da nu se infige ca 325-ul meu :D de exemplu un pasat cu motor 2.5 care are tot 200 cp nu se compara nici pe departe cu 200 cp de la BMW cine e de acord cu mine sa ridice mana! BMW :frantics: BMW :frantics: BMW :frantics:

Pai normal, BMW-u are cai salbatici, pasatu ii are domestici :)) .... glumeam, e vorba de tractiune, RWD-u se infige mai bine decat FWD ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

salut, am 22 de ani si sunt fan bmw de cand ma stiu( de mic de pe la 6 ani ma contrazic cu tata referitor la marca auto suprema el zic mercedes eu bmw) prima masina: matiz 19 ani a doua: opel astra g20 ani iar de un an bmw e36 compact, tata a ramas in continuare la logan cu mertan in minte.

 

 

nimic nu se compara cu placerea de a conduce un bmw. mai bine plang intr-un bmw decat sa rad intr-un mercedes

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Salutare tuturor! Sunt fericitul posesor al unui e90! 320d si o varsta de 28 de ani(aproape)!la varsta de 18 ani am avut prima "masina" o dacie 1310 si la 25 am schimbat-o cu un opel astra h 120cp!

Pana acu mi-a fost fruca de BMW dar decand m-am urcat in el m-am indragostit de el!

Link to comment
Share on other sites

Daca asa incep toti asa o sa incep si eu...salut am 19 ani (+cateva luni) si am un bmw 320 d de la 18 ani fix dupa ce am luat permisul , prima masina, intre timp am mai condus "bmw-uri si masini" dar raman la bmw, senzatie unica. :heart: .

Hai noroc... :drinks:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare! Am 25 ani si momentan am un E90 320d, de care imi place ff mult. Inainte am avut un Audi A4 1.9 tdi 131 cp, de altfel a fost si prima mea masina.

Mi-a fost frica la inceput de masini cu RWD, dar mi-am dat seama ca totul e un mit, atata timp cat masina e echipata corespunzator anotimpului.

Fata de un audi, bmw-ul este incomparabil mai sportiv. Nu e ceva ce nu stiati probabil, dar abia dupa ce poti sa le conduci pe amandoua iti dai seama de diferente.

Edited by doubtfire
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.