Jump to content

Vand BMW 318 e36 impecabil


stoiasilviu

Recommended Posts

Vand BMW 318i din 1994 116cai motor distributie lant. dubluclimatronic, scaune ///M, jante 17 gume de iarna noi+ gume de vara , suspensii sport, toba sport(evacuare marita pentru un sunet puternic si o mai buna respirare a motorului), plafon tapitzat cu piele neagra, stopuri ///M, bandouri ///M, folii omologate, faruri cu lupa reglabile electric, cotiera, car kit nokia, volan in 3 spitze, eleron , angel eyes. stoboscoape, carte service originala, masina a vazut doar ulei castrol RS, bujii NGK schimbate de putzin timp amortizoare noi pe gaz, KIT directzie schimbat de 2 luni, cheie model e46 cu deschidere/ inchidere centralizata cat si pentru armarea alarmei, toate piesele schimbate se pot dovedii cu facturi. masina este impecabila atat estetic cat si mecanic, accept orice test . in masina am investit foarte multi bani. nu accept combinatii si ma gasitzi doar la telefon unde va pot da mai multe detalii. 0745742259 sau 0765398180 am pus cateva poze de cand am luat-o eu prima oara. masina de cand e la mine nu a suferit nici un accident si nu are strop de rugina. imi pare rau dar nu pot sa atasez pozele asa ca voi pune linku cu masina http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/anuntu...na-9330864.html
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.