Jump to content

POZE BMW E34


Vadim

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Atunci hai sa va dau si eu material.

104847[/snapback]

Face liftul l ai facut tu ??? :) si daca da cam cat te a costat ?

eu le pot pune cu fostele...?cel argintiu fiind 535 si cel bej 525...

105015[/snapback]

Super tari , arata de parca acum ar fi iesit de pe poarta fabricii :blink: :)

Edited by vadim_braia
Link to comment
Share on other sites

Face liftul l ai facut tu ??? :blink: si daca da cam cat te a costat ?

 

105072[/snapback]

 

 

Am luat capota, grile, nas, semnale fumurii, bara fatza-spate M5, plasticul rosu de sub numarul de pe spate. Trebuia sa iau si pragurile, dar erau lipite si nu am reusit sa le dau jos. Am dat pe ale mele si 300 de euro diferenta. Culmea e ca masinile erau negre amandoua, doar bara fatza am mai vopsit-o, restul le-am pus direct pe masina si aveau aceeasi nuanta.

 

Dupa cum se vede, avea kit complet de M5, si exterior si interior, jante pe 17, si iesiri duble de 750/850. In plus, era si 535i si avea aproximativ toate dotarile.

 

Pacat ca nu am poze artistice, sunt facute de prieteni cu diverse ocazii, pe vremea aia nu aveam camera foto. Cred ca era cel mai tare E34. Sunt foarte mandru de el !

post-116-1153039448_thumb.jpg

post-116-1153039486_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am luat capota, grile, nas, semnale fumurii, bara fatza-spate M5, plasticul rosu de sub numarul de pe spate. Trebuia sa iau si pragurile, dar erau lipite si nu am reusit sa le dau jos. Am dat pe ale mele si 300 de euro diferenta. Culmea e ca masinile erau negre amandoua, doar bara fatza am mai vopsit-o, restul le-am pus direct pe masina si aveau aceeasi nuanta.

 

Dupa cum se vede, avea kit complet de M5, si exterior si interior, jante pe 17, si iesiri duble de 750/850. In plus, era si 535i si avea aproximativ toate dotarile.

 

Pacat ca nu am poze artistice, sunt facute de prieteni cu diverse ocazii, pe vremea aia nu aveam camera foto. Cred ca era cel mai tare E34. Sunt foarte mandru de el !

105096[/snapback]

Ms mult

 

Am sa ma duc pe la dezmembrari sa caut , eu vreau doar capota grilele si nasul asa k , cred k o sa ma coste mai putin :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ms mult

 

    Am sa ma duc pe la dezmembrari sa caut ,  eu vreau doar capota grilele si nasul asa k , cred k o sa ma coste mai putin  :blink:

105100[/snapback]

 

Capota costa 16 milioane noua. Probabil la dezmembrari o iei cu 100 de euro. Nu iti mai zic de bara de M5 care costa 32 de milioane noua.

Link to comment
Share on other sites

Al tau nu are check control si afisaj digital la Km ??? :)  :)

105999[/snapback]

 

s-ar putea monta ulterior un bord cu afishaj digital?ca nici a meu nu are :blink:

 

later edit:cum va intelegeti cu volanul ala mare?ca eu l-am schimbat cu unu de M.

Edited by DTM
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.