Jump to content

service sa nu gaseasca o fulie de pompa e h2o


NJoYMe

Recommended Posts

:blink: Cat de incompetent sa fii sa iti faca segmentare la motor sa faca toate kkturile ( scuze limbajul ) si sa nu fie instare sa gaseasca o fulie de pompa de apa si o tzeava mica de plastic cu doua derivatii. Va rog care stie pe unde pot gasii piese noi/secondhand in bucuresti. Am masina de 2 luni si 1/2 la un service (BDA asa ii zice pe verzisorilor !! ) .. si nu au fost in stare pana acum sa termine motoru. Am bagat 40 de milioane pana acum in masina .. si stau de 2 saptamani in fulie de pompa de apa... Va rog sa ma ajutati cumva cu indicatii. Este vorba de un BMW e36 '97/M43 Edited by NJoYMe
Link to comment
Share on other sites

alta treaba acuma

 

de ce nu mergi la un service BMW ?

105586[/snapback]

 

am sunat la autonet .. au cautat si aia de la service ( eu stiu "contactele" lor ) si nimic... ma duc maine la bavaria sa vad aia ce or zice. Totusi sti cumva un dealer de piese auto ? sa fie seriosi ca mi s-a luat .... de 2 luni astept ... :blink:

Link to comment
Share on other sites

am sunat la autonet .. au cautat si aia de la service ( eu stiu "contactele" lor ) si nimic...  ma duc maine la bavaria sa vad aia ce or zice. Totusi sti cumva un dealer de piese auto ? sa fie seriosi ca mi s-a luat .... de 2 luni astept ...  :blink:

105591[/snapback]

zi seria de la caroserie si poate te ajut eu din tm daca nu gasesti in buc

Link to comment
Share on other sites

:blink: Cat de incompetent sa fii sa iti faca segmentare la motor sa faca toate kkturile ( scuze limbajul )  si sa nu fie instare sa gaseasca o fulie de pompa de apa si o tzeava mica de plastic cu doua derivatii. Va rog care stie pe unde pot gasii piese noi/secondhand in bucuresti. Am masina de 2 luni si 1/2 la un service (BDA asa ii zice pe verzisorilor !! ) .. si nu au fost in stare pana acum sa termine motoru. Am bagat 40 de milioane pana acum in masina .. si stau de 2 saptamani in fulie de pompa de apa... Va rog sa ma ajutati cumva cu indicatii. Este vorba de un BMW e36 '97/M43

105569[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

Mah ti-ai gasit piesele alea? iti mai trebuie ceva? da-mi niste coduri de piese si ti le comand eu.

 

Sry dar nu prea am mai intrat pe forum si nu am vazut ca ai probleme.

109383[/snapback]

 

 

Am luat tot silviu .. ms mult oricum .. daca am nevoie de ceva te anunt .. mai intra si u pe mess buzz alea alea ! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.