Jump to content

Vand e46 320d


Catalin

Recommended Posts

Vand BMW 320d luna/an 09.2000 - aprox 161.000km cu istoric complet (carte + 4 chei)

 

Optiuni:

 

- steptronic

- trapa

- comenzi volan + cruise control

- scaune full electrice cu memorii si incalzire

- xenon OEM + semnalizoare si lucasuri albe

- angel-eyes culoare OEM

- stopuri LED

- senzor ploaie

- senzori parcare OEM (PDC)

- interior mahon

- cotiera centrala + cotiera spate

- navi mic + magazie card SD mp3

- oglinzi full electrice incalzite

 

Masina se vinde cu doua seturi de jante (15inch de iarna si 18inch ///M de vara)

 

Pret: 7500€ (accept posibile schimburi cu e46 coupe steptronic, preferabil diesel)

 

Cateva poze (interiorul este fotografiat inainte de navi mic):

 

http://img704.imageshack.us/img704/6198/e462i.jpg

http://img96.imageshack.us/img96/7597/e461x.jpg

http://img689.imageshack.us/img689/3416/mg4151s.jpg

Edited by alex_maniacu_91
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Desi este irelevant pentru public, schimburile sunt relative in momentul de fata, din moment ce mai am un frate si la o adica are cine sa sa aiba grija de ea, si plus de asta nu am de gand sa ma stabilesc in UK, de aceea am si specificat in primul rand pretul in €, si dupa 'posibile schimburi'. Insa merci pentru apreciere; iar vis-a-vis de pret: cam la aceiasi bani s-a vandut tot un e46 care nu avea nici pe departe aceleasi optiuni, insa km reali ca si a mea, istoric si inclusiv cele 4 chei. Poti sa-ti iei oricand un e46 mai chel cu 6500-7000 euro, dar pune dupa optiunile (care deja sunt elementare la o masina serioasa) si jantele pe 18" si vezi la ce pret ajungi. Stiu in ce situatie este pus un posibil cumparator pentru ca si eu am trecut prin asa ceva, insa este o masina aleasa de mine dupa multe cautari, verificata si puricata pe toate planurile, nu un posibil "kinder cu suprize".

 

P.S: urmeaza revizia (care intotdeauna am facut-o la 10.000 de km - schimb ulei, filtre, placute de frana etc.), si ITPul, deci inca o treaba de care este scutit un posibil cumparator.

Edited by Catalin.
Link to comment
Share on other sites

E plin de radare, cel putin pe DN1 intre campina si Bv erau numai 3 ..... :)

 

Lasati-o mai moale nu circulati cu mai mult 20km/h peste limita legala.....

 

O masina cinstita . Nu cred sa iei 7500e pe ea , dar sub 7000e sa nu o dai , parerea mea.....

 

Prea multi vor pomeni cu masina impecabile . Daca tot vor pomeni , sa cumpere ce merita macar :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Stefann> merci, ai completa dreptate.

 

Cateva optiuni pe care le-am omis:

 

- scaune full electrice cu memorii si incalzire si suport lombar reglabil

- pachet lumini fata/spate

- climatronic (ca am primit intrebari)

- sac ski

- carlig remorca (nu a folosit niciodata, sta calm sub roata de rezerva :) )

 

Pe saptamana viitoare o sa pun poze cu noul interior, momentan o poza de la intalnirea de sambata (03.04.2010):

 

http://img687.imageshack.us/img687/3008/mg4039.jpg

Edited by Catalin.
Link to comment
Share on other sites

sal, te-ar interesa un schimb cu un astra bertone cabrio 1.8 16v 125cp decapotare electrica din cheie (fara maner- este full electric ) 4 geamuri electrice aer conditionat xenon din fabrica cu lupa jante p 17 cu gume noi , interior piele fata spate scaune sport cu aripioare incalzite ,carte service 1 proprietar in afara si 1 aici in tara , adus in

2008 la 60mii km si are acum 90mii km...arata si merge impecabil fara probleme , accept orice testersi la reprezentanta pt km..

link poze - http://autovit.ro/index.php?sect=show&id=C12259704

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
O masina frumoasa si ingrijita, la dotari sta bine xenon-ul si jantele de 18 si trapa o fac speciala. Bafta la vanzare nu negocia mult masina asta merita un proprietar sa stie s-o pretuiasca.

 

de fapt , mai bine sa nu o vanda, nu are nici o legatura proprietarul cu pretuitul si puterea de cumparare . :twoup: probabil undeva la 6000 va pleca

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.