Jump to content

Asistenta rutiera in caz de urgenta


MuadDib

Recommended Posts

Pentru caras-severin oras resita eu va stau la dispozitie 24/24 , totul e gratuit in cazul in care aveti doamne fereste probleme pe aici pana , nevoie de tractat , scule ori ce va stau la dispozitie 24/24 daca ma puteti trece pe harta ar fi super ok ...vorba unui coleg de pe la inceput rau e sa fi printre straini sa nu ai ajutor

 

Telefon: 0724387586 specificati ca sunteti de pe bmw club si stiu cum sta treaba persoana de contact Bogdan :) (zis fantoma in oras)

 

@Daca doriti incerc sa preiau eu harta sa o upgradez....

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

nu are nimeni nimic impotriva, da jos ultima veriune. updateaz-o.si postezi cu versiunea noua...

Asta si fac am si modificat harta am facuto 90% de la 0 inca lucrez la ea

 

Cam asa arata noua harta dar inca nu este gata..daca doriti sa pun ceva special pe ea sa imi spuneti

Untitled-1.png

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

Am terminat harta am muncit 2 zile la ea , este upgradata la zi cu toate numerele si persoanele de contact sper sa fie pe placul tuturor si utila , sper ca un moderator sa o mute pe prima pagina sa fie vizibila de catre toata lumea daca e sa fie pusa la loc de cinste acolo isi are locul

 

http://oi56.tinypic.com/30rry52.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

FelicitĂŁri si mulĂžumiri pentru munca depusĂŁ! :thumbsup:

Am facuto cu drag pentru ca iubesc acest forum :) si tot ce voi face de acum in continoare nu o fac pentru principi o fac pentru ca imi place :) si sper sa va fie utila eu am patito de cateva ori si ma au ajutat alti baieti :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Felicitari si de la mine!!!!! Da sper sa se tina si de cuvant cei care si-au dat numerele!

Eu propun urmatoarele in cazul in care doamne fereste apelati la unul din acele numere in caz de urgenta si sunteti refuzati va rog sa postati numele si numarul aici sa putem sa il excludem de pe lista , sa il trecem pe lista "RUSINICA" :heart:

Link to comment
Share on other sites

Marfa, vreau sa zic ca am imprimat-o si sta in masina in torpedou.

Ai facut o treaba super.

 

 

 

 

Cat despre lista rusinica.. poate oamenii s-au mai mutat, sau au alta treaba, or fi mahmuri sau la vreo nunta.. sau cine stie.. avand in vedere ca e activitate voluntara si fara nici un benefciu.. acum sa le mai scoti si ochii...:)

Edited by DOMI
Link to comment
Share on other sites

Marfa, vreau sa zic ca am imprimat-o si sta in masina in torpedou.

Ai facut o treaba super.

 

 

 

 

Cat despre lista rusinica.. poate oamenii s-au mai mutat, sau au alta treaba, or fi mahmuri sau la vreo nunta.. sau cine stie.. avand in vedere ca e activitate voluntara si fara nici un benefciu.. acum sa le mai scoti si ochii...:)

Nu spun ca nu este adevarat ceea ce spui tu dar daca apelezi 1-2 de dori ori si nu ajuta ce rost mai au sa fie pe lista doar de frumusete ? daca nu te ajuta 1 data sau pe cineva macar 1 membru nu o sa ajute nici o data si sper ca deduci la ce ma refer :)

 

@cea mai penibila faza cred ca am patito eu in resita aici la mine ma-am dus in peco intr-o dim pe la 5 sa bag benzina sa plec la drum , si ma lasat bateria fix in peco si era unu in peco cu o pisicuta alba identica cu amea il stiam din vedere sa oferit sam dea curent bla bla a fost totul ok i am multumit , dupa 2 zile ma-am trezit ca nu mai am capacele la masina si aveam dinacelea cu bmw cumparate de la ovidiu , si ghiciti pe ce masina mi-am gasit capacelele ? pe pisicuta aluia de mi-a dat curent...josnic

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Barbu Marius , Tg Mures +/- 20 - 30 km in zona, oricand cu placere in limita timpului disponibil - 0741 919 016

 

Sper sa modificati harta aia cat mai repede pt ca eu am patit-o recent( ce-i drept nu stiam de harta ) :)

Edited by Ziggye
Link to comment
Share on other sites

Ma bag si eu,cine stie...poate va face cineva vreo calatorie prin cizma si i se intampla ceva, doamne fereste. Deci +393270233734 zona Milano si imprejur; ajut cum pot si cat pot,asa ca va stau la dispozitie.

 

P.S. Daca voi pleca vreodata definitiv deaici,am sa anunt sa mi se modifice pagina,dar pana atunci puteti apela cu incredere.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
Mai este de actualitate ? Harta este actualizata la zi ? Pentru zona Slatina-Olt ma ofer si eu: 0764420060 - Costi. Nu am prea mare experienta in motoarele de BMW dar in rest ma descurc...am ceva experienta intr-un service. Nu am avut probleme de genu' niciodata dar pe langa toate astea intotdeauna am in masina o sufa, o trusa de chei, un litru - doi de ulei, cabluri de curent si foarte multa bunavointa. In ceia ce priveste cazarea intotdeauna in umila mea casa mai este loc de 1 - 2 persoane care pot face un dus si sa traga un somn bun peste noapte ( totul gratuit )....mancarea este din partea casei ;) . O zi buna. Edited by Necro_77
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ofer si eu ajutor

Nice - Cannes, Franta(zona e destul de mare sunt vreo 150 KM)

0033615276893 Ionut

am patit_o si eu pe autostrada aprope de cluj si am stat de la 4 pana dimineata la 8 (am sunat la asistenta dar in cur i_au durut de mine , pe timpul noptii daca nu esti mort nu te ia nimeni) cred ca mai statem ceva timp dar m_am saturat de asteptat si am avut noroc de un baiat care mi_a dat roata lui de rezerva pana la prima vulcanizare sa pot schimba cauciucul

Edited by ionut1985
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.