Jump to content

E92 325i


alex 83

Recommended Posts

superba masina, demult asteptam sa faci un topic B)

care e diferenta intre volanele astea? inafara de piele perforata si trim? e mai gros ala de M? nu prea pare....

Ms :(

Este un pic mai gros ala de M...

http://i264.photobucket.com/albums/ii174/alexandru_83/poze%20e92/IMG_0263.jpg

http://i264.photobucket.com/albums/ii174/alexandru_83/poze%20e92/IMG_0265.jpg

Frumoasa masina.Ai pus optiunile insa ai uitat sa spui si seria de caroserie.Poate dadeam si eu o tura cu ea cand veneam in vizita. :D

Glumesc, bineinteles. B)

Este pe benzina, altfel nici nu era asa de frumoasa. :D

Ms frumos! :)

Sa-mi zici daca vrei si codul de cheie,am vazut ca se comanda f usor :twoup:

:)

Splendida!

I'm speechless!

O bijuterie de masina! Sa ai parte de ea si sa te plimbe in siguranta! :)

Multumesc! :D

Bafta cu modificarile in continuare, masina e frumoasa ... pe langa cele mentionate de tine masina asta merita si un aero front lip nu e scump si o va schimba radical mai ales daca o cobori ...

http://img717.imageshack.us/img717/2914/51104143716.jpg

Mda,nu stiu ce sa zic...Parca nu mai imi place asa mult aerolip-ul

Link to comment
Share on other sites

Masina e ceva de vis !

Sa o stapanesti sanatos si sa aveti grija unul de altul ! :twoup:

Ms la fel! :(

Frumoasa masina ta!:)

Sa o stapanesti sanatos si fara incidente,cu toate ca stiu de niste evenimente asta iarna.de la gheata parca,ai rezolvat?

Ms!

Da,am un "dent" de vreo 2 cm pe capota din cauza ghetii de pe casa :)

Tre sa imi fac timp sa ajung sa il repar,mai ales ca a venit si vremea frumoasa :)

 

Sã o stãpâneºti sãnãtos!

E superbĂŁ! :D

Au mai spus si altii inaintea mea: SUPERBA!

Eu nu i-as face shadowline, o prinde foarte bine asa cum este.

S

C

U

L

A

!

!

!

Multumesc! :D

78000 km?! :D Interiorul nu are pic de uzura. Nici macar scaunul soferului... Cel putin in poze nu se vad nici macar cute pe pielea aia.

78000km reali B)

Link to comment
Share on other sites

Exceptionala masina, sa te poarte sanatos.

PS: pt indoitura mergi aici , www.metalotehnica.ro lucreaza ft frumos mie mi-au scos 2 indoituri serioase. :) _ polish ca sa nu se cunoasca.

Ms!

Poti sa-mi spui cat ti-au luat?

Astept sa ii pui folie pe geamurile din fata! :)

 

Cand ii pui?

Sa vad cand am timp...Oricum nu o sa fie f inchisa,mai mult pt a proteja pielea...

Edited by alexandru_83
Link to comment
Share on other sites

Foarte tare masina.

Arata si bine e si plina de dotari, mai are si cu ce...vis.

 

Si mie imi plac msinile joase, dar dupa cum vad din poze dc o mai cobori o sa stergi pe jos cu aparatorile de noroi.

Link to comment
Share on other sites

Deci....nu sunt cuvinte pentru masina asta..superba si atat ! sa ai grija de ea !
inca odata iti zic: foarte tare masina!

Ms la fel! :)

Foarte tare masina.

Arata si bine e si plina de dotari, mai are si cu ce...vis.

 

Si mie imi plac msinile joase, dar dupa cum vad din poze dc o mai cobori o sa stergi pe jos cu aparatorile de noroi.

Ms!

Nu te gandi ca o cobor sa stea lipita de asfalt.~2cm mai joasa cam asa.Nu-mi place spatiul intre roata fata si aripa...

Oricum deja am comandat arcurile :)

Link to comment
Share on other sites

Si eu asteptam sa iti vad masina, foarte frumoasa, masina la km reali intr-adevar dar stiu ca ziceai odata ca nu mai vrei manuala si tot la manuala ai ajuns, ti-ai dat seama ca e mai misto ? :) Mie imi place la nebunie schimbatorul. Sa o stapanesti sanatos multi km ! Edited by aXeL
Link to comment
Share on other sites

O frumusete ! :)
Si eu asteptam sa iti vad masina, foarte frumoasa, masina la km reali intr-adevar dar stiu ca ziceai odata ca nu mai vrei manuala si tot la manuala ai ajuns, ti-ai dat seama ca e mai misto ? :) Mie imi place la nebunie schimbatorul. Sa o stapanesti sanatos multi km !

Ms! :twoup:

Ziceam ca e misto cutia automata pe masina gen E60 si inca imi mentin parerea :( Nu as alege manuala pe o astfel de masina....

 

La E92 e alta treaba :D

Edited by alexandru_83
Link to comment
Share on other sites

Eu am dat 100euro dar pt 2 aripi infundate destul de rau, care a necesitat ceva timp.

Pretul unei tinichigerii clasice ar fi fost dublu mai mult ca sigur.Se folosesc metode ca si pe youtube cu ventuze si se trage infundatura dupa care se polisheaza ca si cum nar fi fost nimic .

La tine pt un simplu dent o sa fie putin ,oricum merita pentru ca eu ma voi duce si cu alta masina tot asa pt mici indoituri.

Cand te hotarasti sa ma anunti daca vrei sa mergem am2?

Edited by Stefan_e46
Link to comment
Share on other sites

Eu am dat 100euro dar pt 2 aripi infundate destul de rau, care a necesitat ceva timp.

Pretul unei tinichigerii clasice ar fi fost dublu mai mult ca sigur.Se folosesc metode ca si pe youtube cu ventuze si se trage infundatura dupa care se polisheaza ca si cum nar fi fost nimic .

La tine pt un simplu dent o sa fie putin ,oricum merita pentru ca eu ma voi duce si cu alta masina tot asa pt mici indoituri.

Cand te hotarasti sa ma anunti daca vrei sa mergem am2?

 

:)

 

Cred ca era vorba de alt topic.

Nu, nu este.

Link to comment
Share on other sites

:(

 

Cred ca era vorba de alt topic.

 

Da,am un "dent" de vreo 2 cm pe capota din cauza ghetii de pe casa :twoup:

Tre sa imi fac timp sa ajung sa il repar,mai ales ca a venit si vremea frumoasa :)

 

daca ai citii tot topicul, poate ai intelege mai multe :)

Edited by Viper05
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.