Jump to content

BMW 745d Individual


LiviutzP

Recommended Posts

Sa stii ca eu am reusit sa schimb angels-urile fara sa mai dau bara jos, doar am desfacut farurile si le-am tras in fata cat s-a putut sa bag mana in spatele lor. Pe o parte nu e nici o problema, dar parca pe stanga e imposibil din cauza unei table care vine fix in spatele locasului de angels.
Link to comment
Share on other sites

Daca e vorba de led pot cumpara niste http://philips-shop.ro/71798.p.html sau http://philips-shop.ro/71802.p.html si sa le fur ledul

( astea philips am pus pe toate masinile care le am si le-am avut nu am vazut niciodata unu ars )

 

mai ai becurile defecte?

 

Cred ca alea dau eroare in bord. Mai am becurile, dc?

Link to comment
Share on other sites

Gandeste-te ca producatorul spune ca are un consum de 13,5 in oras....., a ta consuma mai putin decat datele lor? Ei au interesul sa puna cel mai mic consum posibil pentru oras :)

 

O fi cum zici tu, nu neg nimic... am mai auzit de consumuri de 7 in oras la motoare de 3.0d

Link to comment
Share on other sites

Gandeste-te ca producatorul spune ca are un consum de 13,5 in oras....., a ta consuma mai putin decat datele lor? Ei au interesul sa puna cel mai mic consum posibil pentru oras :)

 

O fi cum zici tu, nu neg nimic... am mai auzit de consumuri de 7 in oras la motoare de 3.0d

Normal, dar nu am motiv sa mint, de cand am masina nu am resetat consumul general si imi arata 11 consum mediu

Link to comment
Share on other sites

Gandeste-te ca producatorul spune ca are un consum de 13,5 in oras....., a ta consuma mai putin decat datele lor? Ei au interesul sa puna cel mai mic consum posibil pentru oras :)

 

O fi cum zici tu, nu neg nimic... am mai auzit de consumuri de 7 in oras la motoare de 3.0d

 

 

Stai linistit ca am avut masini cu care am scos consumul din carte(Am mers normal). Am scos si mai putin decat in carte(bine cu putin), chiar nu stau sa mint nu as avea de ce.

Liviu nu minte eu il cred.

Link to comment
Share on other sites

daca il resetezi o sa-ti creasca considerabil consumul

 

 

Normal ca o sa creasca. Dupa cateva sute de km mers in afara si in oras se face consumul mediu.

Dupa ce il resetezi si faci 10km in aglomeratie, nu acesta este consumul mediu.

 

eu chiar nu stiu cum scoateti voi consumul din carte, sa nu mai zic sub..

 

 

Uite asa bine.

Am avut un lancer din 2009 1.5 benzina, consuma ff putin, scoteam consumul din carte, deci se poate.Depinde si cum mergi, nu stau acum sa te conving, crezi ce vrei

Link to comment
Share on other sites

Nu prea inteleg epopeea asta cu consumul la propietarii de BMW. Daca lui Liviu atat ii consuma si cel mai probabil putin i-ar pasa daca ar lua si mai mult/putin, nu inteleg ce problema au altii. Inca nu ati inteles ca fiecare motor este diferit (intretinere,uzura), stilurile de mers sunt diferite si de orase nu mai zic. In plus, nu e genul de masina la care cineva s-ar uita (sau ar trebui sa se uite) la consum , parerea mea.

 

 

Liviu, jantele sunt superbe. Am tot balit cand erau in garaj la ele. Spor cu masina in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nu prea inteleg epopeea asta cu consumul la propietarii de BMW. Daca lui Liviu atat ii consuma si cel mai probabil putin i-ar pasa daca ar lua si mai mult/putin, nu inteleg ce problema au altii. Inca nu ati inteles ca fiecare motor este diferit (intretinere,uzura), stilurile de mers sunt diferite s de orase nu mai zic.

 

 

Liviu, jantele sunt superbe. Am tot balit cand erau in garaj la ele. Spor cu masina in continuare.

Ms si mie mi-au placut in poze, dar pe masina arata minunat. In leg cu consumul, cum a zis alex.....fiecare are felul lui de a conduce.

Edited by LiviutzP
Link to comment
Share on other sites

Nu prea inteleg epopeea asta cu consumul la propietarii de BMW. Daca lui Liviu atat ii consuma si cel mai probabil putin i-ar pasa daca ar lua si mai mult/putin, nu inteleg ce problema au altii. Inca nu ati inteles ca fiecare motor este diferit (intretinere,uzura), stilurile de mers sunt diferite si de orase nu mai zic. In plus, nu e genul de masina la care cineva s-ar uita (sau ar trebui sa se uite) la consum , parerea mea.

 

 

Liviu, jantele sunt superbe. Am tot balit cand erau in garaj la ele. Spor cu masina in continuare.

 

 

Da, ai dreptate.

Masina este superba.Interiorul imi place cel mai mult:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.