Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Enorm , eu aplic sealing la tony cu 120 Ron si ceruit 60 ron in care intra si degresat auto , jante . In fine ..e o oferta scumpa .

 

Firma pare civilizata dar oferta si preturile sunt pentru o tara ca Germania, nu ca Romania, mai ales ca este pozitionata in Pipera si cum iesi de la ei ... va fi la loc in 5 minute.

Link to comment
Share on other sites

Nici măcar Expert Detailing nu s-au aruncat aşa rău la preţuri.

 

Firma pare civilizata dar oferta si preturile sunt pentru o tara ca Germania, nu ca Romania, mai ales ca este pozitionata in Pipera si cum iesi de la ei ... va fi la loc in 5 minute.

 

Astea mi se par preţuri mari chiar şi pentru Germania sau alte ţări civilizate.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Primul preĂž de listĂŁ 2398 Ron pentru "Master Treatment".

 

la banii astia aproape ca o vopsesti...

 

scump, dar poate isi fac banii in ce priveste profesionalismul, desi, chiar daca ar include mic dejun si cina... tot mult e...

Link to comment
Share on other sites

125 RON nu mi se pare mult pentru un program de curatenie complet...

 

poate ca aveti spalatorii unde polishul nu va lasa cerculete cu irizatii pe vopsea ori fire de praf la interior, atunci da...

 

dar faceti-le si o recomandare pe forum, sa stim si noi... :)

Link to comment
Share on other sites

125 RON nu mi se pare mult pentru un program de curatenie complet...

 

poate ca aveti spalatorii unde polishul nu va lasa cerculete cu irizatii pe vopsea ori fire de praf la interior, atunci da...

 

dar faceti-le si o recomandare pe forum, sa stim si noi... :)

 

daca masina a fost abandonata si nu a fost curatata sau au stat porcii in ea in mod regulat, de acord ca acesti 125 ron sunt justificati ca insista pe mai multe repere, dar daca ai o masina ingrijita la o spalatorie care se respecta iti iese foarte bine mai ales daca ii mai dai la baiat un 20 de ron ajungi cam pe la 40-45 ron cu o masina impecabila

Edited by Mario Marius
Link to comment
Share on other sites

daca masina a fost abandonata si nu a fost curatata sau au stat porcii in ea in mod regulat, de acord ca acesti 125 ron sunt justificati ca insista pe mai multe repere, dar daca ai o masina ingrijita la o spalatorie care se respecta iti iese foarte bine mai ales daca ii mai dai la baiat un 20 de ron ajungi cam pe la 40-45 ron cu o masina impecabila

Iar polish la spălătorii nu are rost, pot face mai mult rău decât bine.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

125 RON nu mi se pare mult pentru un program de curatenie complet...

 

poate ca aveti spalatorii unde polishul nu va lasa cerculete cu irizatii pe vopsea ori fire de praf la interior, atunci da...

 

dar faceti-le si o recomandare pe forum, sa stim si noi... :)

 

 

pai la 125 ron din cate am vazut e o spalare totala... adica interior-exterior, nu?

Link to comment
Share on other sites

Mi se par preturi enorme pentru noi astia, muritorii de rand !

 

XXL, pentru cei 125 ron fac ceva in plus fata de spalatoriile normale, unde un interior-exterior e in jurul a 50 lei cu tot cu spaga ? Adica, imi curata tapiteria, sau dau doar cu aspiratorul pe podea si spala presurile ?

Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

am mai spus-o dar o repet : calitatea e excelenta !

 

pentru mine, care am 2 copii si "vreau-nu vreau" banchetele erau murdarite de biscuiti, pufuleti, sucuri, etc., sa vad ca am din nou masina impecabila a fost de-a dreptul excelent !

Link to comment
Share on other sites

am mai spus-o dar o repet : calitatea e excelenta !

 

pentru mine, care am 2 copii si "vreau-nu vreau" banchetele erau murdarite de biscuiti, pufuleti, sucuri, etc., sa vad ca am din nou masina impecabila a fost de-a dreptul excelent !

 

Am inteles despre calitate, daca tu zici ca in pachetul ala de 125 lei iti fac tapiteria ca noua, cu toate ca ai zis ca ai platit 200 lei, dar chiar si asa, la 200 lei mi se pare rezonabil, as trece si eu pe la ei in aceste conditii !

Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.