Jump to content

Ce benzina folositi?


kst

Ce benzina folositi?  

1407 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
votat Omv, nu bag din alta parte si sunt multumit. bine aici la mine mai e doar un Agip si un Mol in rest doar Baril si cacaturi de astea. am bagat si din agip si mol dar mi-se pare mai buna din Omv are demaraj mai bun masina. si mereu benzina de 95 Edited by Bmw32oCi
Link to comment
Share on other sites

Bagati si voi de la astia mai mici, care nu intra in cartel, lukoil, agip (sau poate ca intra, dar daca alimenteaza toata lumea de la petrom, omv, rompetrol nu facem decat sa sustinem preturile).

 

hai ca asta-i buna , astia mici ar putea f bine sa tina preturile mult mai mici si ar veni lumea la ei oricum , dar se pare ca nu au de ce . E suficient traficul .LUkoil are tarife reduse in weekend dar daca ar pune 1 ron mai ieftin pun pariu ca ar fi cozi nonstop la ei . Agip chiar avea tarif de MOL intr-un timp , ceva figuri emancipate fctie de pozitia statiei .

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

hai ca asta-i buna , astia mici ar putea f bine sa tina preturile mult mai mici si ar veni lumea la ei oricum , dar se pare ca nu au de ce . E suficient traficul .LUkoil are tarife reduse in weekend dar daca ar pune 1 ron mai ieftin pun pariu ca ar fi cozi nonstop la ei . Agip chiar avea tarif de MOL intr-un timp , ceva figuri emancipate fctie de pozitia statiei .

 

N-ai inteles, eu am zis ceva ce s-a mai incercat, ia sa alimenteze toti de la astia mici, sa vezi cum lasa petrom-omv preturile cu -1ron (inversul sustinerii, descurajarea pretului).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
95 si 98 de la lukoil merge perfect masina...cand bag din alta parte nui mai place :D probabil ca so fi invatzat asa cine stie,nu ca n-ar fi benzina buna in alta parte...glumeam, am bagat de la petromul din apropiere de jilava si am mers fix 5 km si masina a inceput sa balbaie si sa oprit :D si 100% era benzina,am verificat bonul de cel putin 10 ori...ma gandeam cam gresit si am nimerit motorina...oricum navea cum.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.