Jump to content

Receptor GPS BT- 359


Recommended Posts

A folosit cineva acest receptor? Ma tenteaza sa il imperechez cu un soft de navigatie iGO8 3D instalat pe laptop.

 

Ce feedbackuri aveti?

 

 

Multumesc.

 

 

 

PS Nu ma intereseaza copy/paste de pe net, vreau feedbackuri reale daca ati folosit asa ceva prin Europa.

Link to comment
Share on other sites

am folosit eu , functioneaza daca asta vrei sa stii :) l-am imperecheat cu garmin pt tel, dar poti lua un receptor Nokia , sunt mult mai ieftine , se gasesc pe okazii , eu am luat unul original si nou cu 120 ron Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

LD-3W!! autonomie foarte buna, robust, semnal excelent!

 

4W are doar design si acumulator incorporat care e un mare minus...

 

eu am un LD-3W si vai ce bun mi-a fost acumulatorul ala cand mi-a murit cel din telefon, plus ca daca in timp acumulatorul cedeaza, gasesti la toate colturile un BL-5C(merge si BL-4C)

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

nu, ... sunt variante produse pentru alte zone, unele au ambalajul la blister, importate neoficial, "straight from PRC"... cu garantie la vre-un S.R.L., dar sunt bune, sunt exact acelasi lucru doar ca probabil sunt destinate altei zone decat Europa
Link to comment
Share on other sites

eu am ld3w si l-am luat cam acu 1 an sh(am dat vreo 80 lei). intradevar are autonomie buna(dupa vreo 4 ore folosit incontinuu inca mai avea baterie), bateria se potriveste cu cea de la multe telefoane nokia. eu l-am folosit impreuna cu telefonul pe care aveam instalat garmin-ul. totusi depinde de zona in care te afli,uneori conectandu-se mai greu la sateliti. Edited by boasca
Link to comment
Share on other sites

confirm si eu, folosesc un LD3W de putin peste 3 ani, nu am nici un minus pentru el. se conecteaza destul de repede la sateliti, sta in torpedou in "idle" pana la o saptamana, pachetul cumparat de mine a fost atunci 344 ron si continea receiverul gps+incarcatorul Nokia pentru masina. ambele imi sunt utile.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

L-am comandat de pe okazii, dar nu am fost avizat de Posta. Am si intrebat personal (am avut doua colete de pe forum in aceiasi perioada) si nu aveau nimic pe adresa mea. Respectivul sustine ca l-a avut trimis, dar nu l-am ridicat. Ma rog, mi s-a acrit de acest receptor. Asadar, nu va mai exista nici un review.

 

Consider topicul inchis. Multumesc pentru gazduire.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.