Jump to content

Manuale de intretinere/service GRATUITE


X X L

Recommended Posts

da, simpatic... :twoup:

 

si inca o NOUTATE :

 

pe site-ul BMWClub Magazine am creat o SECTIUNE DEDICATA MEMBRILOR!

 

in cadrul acesteia veti putea descoperi unele resurse de care fiecare posesor de BMW are nevoie: manuale de intretinere ale automobilelor, DIY-uri, etc.

 

am rugamintea fata de toti cei care sustin acestui proiect sa inceapa crearea conturilor personale/individuale, pentru a putea face cateva teste de management al userilor...

 

multumesc !

:)

 

PS:

in vreo 2 zile vom pune la dispozitie si zona de interes pentru useri...

 

PPS: pentru manuale BMW la modele mai noi de 2007, le puteti avea in format electronic pe CD, de la orice reprezentanta/dealer BMW, GRATUIT !!!

 

sau si mai simplu, inregistrati-va ca sa primiti acest manual...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, simpatic... :twoup:

 

si inca o NOUTATE :

 

pe site-ul BMWClub Magazine am creat o SECTIUNE DEDICATA MEMBRILOR!

 

in cadrul acesteia veti putea descoperi unele resurse de care fiecare posesor de BMW are nevoie: manuale de intretinere ale automobilelor, DIY-uri, etc.

 

am rugamintea fata de toti cei care sustin acestui proiect sa inceapa crearea conturilor personale/individuale, pentru a putea face cateva teste de management al userilor...

 

multumesc !

:)

 

PS:

in vreo 2 zile vom pune la dispozitie si zona de interes pentru useri...

Dar de ce username-ul trebuie sa fie din 5 sau mai multe caractere? :)

Link to comment
Share on other sites

da, simpatic... :)

 

si inca o NOUTATE :

 

pe site-ul BMWClub Magazine am creat o SECTIUNE DEDICATA MEMBRILOR!

 

in cadrul acesteia veti putea descoperi unele resurse de care fiecare posesor de BMW are nevoie: manuale de intretinere ale automobilelor, DIY-uri, etc.

 

am rugamintea fata de toti cei care sustin acestui proiect sa inceapa crearea conturilor personale/individuale, pentru a putea face cateva teste de management al userilor...

 

multumesc !

:(

 

PS:

in vreo 2 zile vom pune la dispozitie si zona de interes pentru useri...

 

 

multumita lui @StefanSNK, sectiunea cu Manuale este GATA !!! :twoup:

 

puteti gasi aproximativ 100 manuale de intretinere si de service ( :) ) pentru majoritatea modelelor BMW...

 

ENJOY !

Link to comment
Share on other sites

da, simpatic... :)

 

si inca o NOUTATE :

 

pe site-ul BMWClub Magazine am creat o SECTIUNE DEDICATA MEMBRILOR!

 

in cadrul acesteia veti putea descoperi unele resurse de care fiecare posesor de BMW are nevoie: manuale de intretinere ale automobilelor, DIY-uri, etc.

 

am rugamintea fata de toti cei care sustin acestui proiect sa inceapa crearea conturilor personale/individuale, pentru a putea face cateva teste de management al userilor...

 

multumesc !

:(

 

PS:

in vreo 2 zile vom pune la dispozitie si zona de interes pentru useri...

 

 

multumita lui @StefanSNK, sectiunea cu Manuale este GATA !!! :)

 

puteti gasi aproximativ 100 manuale de intretinere si de service ( :( ) pentru majoritatea modelelor BMW...

 

ENJOY !

Gata, mi-am făcut şi yo cont :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Mi-am facut si eu cont.... pentru e36 eu zic ca ar trebui pus si manualul Bentley...

 

 

ce are in plus manualul Bentley fata de ala normal...sau e vreo diferenta ca eu am doua si sa stiu despre ce e vorba

 

merci

Link to comment
Share on other sites

Multumiri pentru gazduirea manualelor pe site-ul revistei :)

Felicitari administratorilor site-ului :twoup:

multumim si noi pentru aprecieri... :)

 

pentru manuale BMW la modele mai noi de 2007, le puteti avea in format electronic pe CD, de la orice reprezentanta/dealer BMW, GRATUIT !!!

Link to comment
Share on other sites

Manuale de utilizator sunt si ele utile, dar cele mai utile ar fi cele de service...

Sunt curios daca s-ar baga lumea la strans bani, cumparat manuale service (Bentley sau alta editie) si scanate si postate pe site....

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE !

multe din cele dorite de useri sunt supuse legii copyright-ului, asadar nu ne putem permite sa postam decat ceea ce este deja public...

 

oricum, mai sunt multe chestiuni de introdus pe-acolo... inceputul a fost mai greu, acum aveti putintica rabdare ! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.