Jump to content

Manuale de intretinere/service GRATUITE


X X L

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Am facut si eu cont si am descarcat manualul dar nu reusesc sa-l deschid :twoup: Am openoffice, oare din cauza lui? Imi deschide sia imi arata o gramada de cifre si simboluri!!!! Face la fel cu orice fel de document care il descarc.
Link to comment
Share on other sites

intrucat cele mai multe manuale sunt versiunile ONLINE de la BMW AG, ele sunt implicit pentru modelele mai recente, adica din 2000 in sus... :twoup:

 

insa sunt acolo si cateva pentru versiuni mai vechi, gen E36, etc...

Link to comment
Share on other sites

si ma rog de ce nu poti ? :twoup:

 

faci un simplu download... probabil ca nu ai instalat adobe ca sa citesti pdf-uri...

 

am evitat sa punem acolo arhive, poate unii nu s-ar fi descurcat sa le despacheteze... :)

Link to comment
Share on other sites

[pentru manuale BMW la modele mai noi de 2007, le puteti avea in format electronic pe CD, de la orice reprezentanta/dealer BMW, GRATUIT !!!

 

 

De fapt pentru X5 si Seria 7 au si pentru modele mai vechi, ne-au dat cei de la BMW Romania mai multe detalii: "BMW X5 produse in perioada 1999-2006 si dupa 2007, precum si pentru BMW Seria 7, modelele produse intre 2001 si 2009."

 

Manualele sunt in romana, in format electronic pe CD si sunt trimise prin curier de BMW Romania. Noi am publicat chiar azi un articol cu toate detaliile: http://bit.ly/bBZakh/

Link to comment
Share on other sites

Mda, mi-am facut cont dar ... , care aveti manualul bentley pt e36 sa mi-l dati si mie ...

 

Ai pm.

 

@XXL : Felicitari pentru sectiune, cu siguranta va avea succes! Cont facut.

Mai aveti numarul anterior al revistei?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
[pentru manuale BMW la modele mai noi de 2007, le puteti avea in format electronic pe CD, de la orice reprezentanta/dealer BMW, GRATUIT !!!

 

 

De fapt pentru X5 si Seria 7 au si pentru modele mai vechi, ne-au dat cei de la BMW Romania mai multe detalii: "BMW X5 produse in perioada 1999-2006 si dupa 2007, precum si pentru BMW Seria 7, modelele produse intre 2001 si 2009."

 

Manualele sunt in romana, in format electronic pe CD si sunt trimise prin curier de BMW Romania. Noi am publicat chiar azi un articol cu toate detaliile: http://bit.ly/bBZakh/

 

Cam cat dureaza pana primesti manualul ? Eu am completat formularul si am facut solicitarea de rigoare cu ceva timp in urma si... no feedback... :twoup:

 

Mda, mi-am facut cont dar ... , care aveti manualul bentley pt e36 sa mi-l dati si mie ...

 

Ai pm.

 

@XXL : Felicitari pentru sectiune, cu siguranta va avea succes! Cont facut.

Mai aveti numarul anterior al revistei?

 

Si eu as vrea numerele aparute in 2010 si manualul de E36, daca se poate. Merci !

Link to comment
Share on other sites

[pentru manuale BMW la modele mai noi de 2007, le puteti avea in format electronic pe CD, de la orice reprezentanta/dealer BMW, GRATUIT !!!

 

 

De fapt pentru X5 si Seria 7 au si pentru modele mai vechi, ne-au dat cei de la BMW Romania mai multe detalii: "BMW X5 produse in perioada 1999-2006 si dupa 2007, precum si pentru BMW Seria 7, modelele produse intre 2001 si 2009."

 

Manualele sunt in romana, in format electronic pe CD si sunt trimise prin curier de BMW Romania. Noi am publicat chiar azi un articol cu toate detaliile: http://bit.ly/bBZakh/

 

Cam cat dureaza pana primesti manualul ? Eu am completat formularul si am facut solicitarea de rigoare cu ceva timp in urma si... no feedback... :twoup:

 

Mda, mi-am facut cont dar ... , care aveti manualul bentley pt e36 sa mi-l dati si mie ...

 

Ai pm.

 

@XXL : Felicitari pentru sectiune, cu siguranta va avea succes! Cont facut.

Mai aveti numarul anterior al revistei?

 

Si eu as vrea numerele aparute in 2010 si manualul de E36, daca se poate. Merci !

 

Am inteles. Merci ! :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.