Jump to content

Puterea BMW`urilor


WUX

Recommended Posts

Mai degrabĂŁ este vorba de prostia Âşoferului nu de puterea maÂşinii.

 

 

 

true , dar 1. nu prea stiam ce titlu sa ii dau topicului, desi mergea pur si simplu doar Accident in Ramnicu Valcea si 2. oricat de tampit si prostesc si cum mai vrei tu sa ii spui ar suna , is mandra ca bmwu poate sa doboare un tir :twoup: call me nuts .. but ... :)

Link to comment
Share on other sites

Mai degrabĂŁ este vorba de prostia Âşoferului nu de puterea maÂşinii.

 

 

 

true , dar 1. nu prea stiam ce titlu sa ii dau topicului, desi mergea pur si simplu doar Accident in Ramnicu Valcea si 2. oricat de tampit si prostesc si cum mai vrei tu sa ii spui ar suna , is mandra ca bmwu poate sa doboare un tir :twoup: call me nuts .. but ... :(

 

you`re nuts :) cum poate fi cineva mandru de asa ceva?

 

PS am vazut un vw care a scos un stalp din loc, cred ca aia de pe vwforum is in extaz :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mai degrabĂŁ este vorba de prostia Âşoferului nu de puterea maÂşinii.

 

 

 

true , dar 1. nu prea stiam ce titlu sa ii dau topicului, desi mergea pur si simplu doar Accident in Ramnicu Valcea si 2. oricat de tampit si prostesc si cum mai vrei tu sa ii spui ar suna , is mandra ca bmwu poate sa doboare un tir :twoup: call me nuts .. but ... :(

 

you`re nuts :) cum poate fi cineva mandru de asa ceva?

 

PS am vazut un vw care a scos un stalp din loc, cred ca aia de pe vwforum is in extaz :(

 

 

Am precizat " call me nuts " , ma refeream la faptul ca poate un bmw muta un tir, neincluzand accidente, victime ... poate nu m am exprimat eu bine si nici acuma nu stiu cum sa ma exprim ca sa fiu inteleasa corect... dar mai bine las o balta :)

Link to comment
Share on other sites

Cunosc un caz nefericit de acum ceva ani , la intrare in Calarasi un baiat cu un audi a intrat intr-un tir care era stationat si incarcat , a inpins tirul 8 metrii , ambii pasageri decedand , audiul era cu volan pe dreapta , soferul a murit pe loc si cel din stanga a fost aruncat in fiarele din tir , ceva cumplit .
Link to comment
Share on other sites

Nu cred cĂŁ tirul a fost aruncat de maÂşinĂŁ.

 

Cel mai probabil tirul a ĂŽncercat sĂŁ evite maÂşina Âşi a tras de volan spre direcĂžia ĂŽn care a Âşi ajuns, adicĂŁ pe Âşinele de tren.

 

A existat cu siguranÞã un impact Între masinã ºi tir, Însã nu a ajuns pe ºine din cauza impactului ci din cauza tentativei de evitare.

Link to comment
Share on other sites

@ Bavaria : al meu personal nu :twoup:

@ roco : mersi

@ Mihai : si ce propui ? :)

 

 

si cu acestea fiind spuse, sa nu ne mai abatem de la subiect :)

Link to comment
Share on other sites

Mai degrabĂŁ este vorba de prostia Âşoferului nu de puterea maÂşinii.

 

 

 

true , dar 1. nu prea stiam ce titlu sa ii dau topicului, desi mergea pur si simplu doar Accident in Ramnicu Valcea si 2. oricat de tampit si prostesc si cum mai vrei tu sa ii spui ar suna , is mandra ca bmwu poate sa doboare un tir :twoup: call me nuts .. but ... :)

Cred ca BMW-ul in cauza este un E36, iti dai seama ce mandrii suntem noi astia cu pisici, il provoc pe Calin la un judo eu cu pisica el cu ZIL-ul. Probabil am fi fost mai mandrii daca auzeam ceva de bine la stiri despre BMW,.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.