Jump to content

Puterea BMW`urilor


WUX

Recommended Posts

"Also known as a WUXSHEN. It is a type of serious asian who is fluent in the way of Siemen.They can be found sleeping with other peoples girlfriends on a frequent basis."

 

Aha, deci d-aia ziceai tu ca iti plac fetele...

 

Marimea bustului ne-ai dat-o...

Ass size pending???

Link to comment
Share on other sites

mda..eram sigura ca pui accent pe partea aia cu " They can be found sleeping with other peoples girlfriends on a frequent basis " :) da nu de aia am ales numele , ci din cauza ca mi place cum suna prescurtarea ....si desi se citeste " vux" , eu ii zic "ux " :( si pentru ca "It is a type of serious asian who is fluent in the way of Siemen " :)

 

 

si cu acestea, am incheiat subiectul " EU " :twoup: Have a nice day ! :(

Link to comment
Share on other sites

Mda, se transforma in chat si topicul asta. :twoup:

Asa e aici pe la noi, sa fiu putin off topic nu stiu daca are legatura dar cand mi-am facut cont pe un forum al unei marci concurente a trebuit sa astept 4 zile pana mi-au aprobat moderatorii de acolo contul. Trebuia sa te preziniti si sa le zici de ce vrei sa ai cont pe respectivul forum. Cam asa suna "fraza de bun venit" - "Sectiune de prezentare .In functie de ce postati aici , userul va fi sau nu aprobat." Nu ar fi rau ca moderatorii sa faca si aici aceiasi chestie.

Link to comment
Share on other sites

N-am nimic ucenicule(dc tot sunt maestru), dar cand zice faze de genul "popo", "matrimoniale"....

Ai vazut un post de-al ei care sa aiba legatura cu BMW? In afara de imi place ca e mai tare ca un tir.

 

 

 

Dc tot vrei fete mai multe ti-as da sfatul pe care mi l-a dat ea, dar eu nu-mi permit...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.