Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Are:

Bluetooth (te poti conecta cu masina la agemda telefonului)

magazie de 6 cd-uri.

Telservice ala cred ca este acel.butin de langa plafoniera cu care poti apela direct la bmw service (daca masina nu este luata de la noi din tara nu cred ca va functiona).

Link to comment
Share on other sites

S694A - CD-WECHSLER VORBEREITUNG - Provisions for BMW 6 CD changer

 

Asta cred ca se refera doar la pregatirea pentru Magazie CD (fire/mufe trase).

 

Daca avea magazia de 6 CD-uri instalata ar fi trebuit sĂŁ aparĂŁ:

 

S672A - CD-Wechsler 6-fach - CD changer for 6 CDs

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Intentionez sa cumpar un e93 335i

Stie cineva despre masinile astea 2 ?

 

 

http://www.autovit.ro/bmw-335-C34295920.html

 

http://www.autovit.ro/bmw-335-C33970051.html

 

Prima vreau sa cred ca are km reali .. pretul s-ar cam justifica.. dar poate ma insel . Cea neagra ar fi prima mea optiune.

 

Orice sfat sau cunostinta de cauza m-ar ajuta.

 

Multumesc frumos !

 

A 2-a respectiv 335i individual a fost daca nu ma insel neagra masina, a avut propietar piraeus leasing, a fost recuperata si lipsea electronica pe ea gen calculatoare de motor, etc...nu-mi mai aduc bine aminte. asta nu inseamna ca ar fi vreun jaf. cunosc masina din 2011 cand era recuperata.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A 2-a respectiv 335i individual a fost daca nu ma insel neagra masina, a avut propietar piraeus leasing, a fost recuperata si lipsea electronica pe ea gen calculatoare de motor, etc...nu-mi mai aduc bine aminte. asta nu inseamna ca ar fi vreun jaf. cunosc masina din 2011 cand era recuperata.

 

 

Nu stiu daca a fost recuperata sau nu, daca a a avut calculatoare lipsa sau nu, insa merge prin oras de mult timp fara probleme si alba e de cand o stiu.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca a fost recuperata sau nu, daca a a avut calculatoare lipsa sau nu, insa merge prin oras de mult timp fara probleme si alba e de cand o stiu.

 

 

am zis ca poate ma insel...dar nu cred ca au fost multe INDIVIDUAL 335i cabrio pe romania cu aceeasi piele si volan pe interior

Link to comment
Share on other sites

Multumesc baieti .. Da, in legatura cu cea alba, am vbit cu propietarul mi-a zis ca a fost neagra zgariata toata cand a cumparat-o el si a fost revopsita total alb alpine . Omul pare credibil , mi-a zis ca o putem testa oriunde , nu are nici un fel de problema . Nu stiu ce sa zic.. inca sper ca cea neagra sa fie norocoasa . Problema la ea este ca nu pot da de propietar , de 2 sapt tot sun si imi raspund asa zis angajatii lui si vorbesc pentru el . Ba ca este in germania omu , ba ca vrea sa o vanda unei rude de-a lui , in fiecare saptamana imi spune sa sun sapatamana viitoare si tot asa. Nu stiu ce sa cred...

Daca saptamana viitoare nu primesc un raspuns concret de la propietarul celei negre , cred ca am sa merg pe varianta celei albe din valcea .

Multumesc inca odata !

Link to comment
Share on other sites

Multumesc baieti .. Da, in legatura cu cea alba, am vbit cu propietarul mi-a zis ca a fost neagra zgariata toata cand a cumparat-o el si a fost revopsita total alb alpine . Omul pare credibil , mi-a zis ca o putem testa oriunde , nu are nici un fel de problema . Nu stiu ce sa zic.. inca sper ca cea neagra sa fie norocoasa . Problema la ea este ca nu pot da de propietar , de 2 sapt tot sun si imi raspund asa zis angajatii lui si vorbesc pentru el . Ba ca este in germania omu , ba ca vrea sa o vanda unei rude de-a lui , in fiecare saptamana imi spune sa sun sapatamana viitoare si tot asa. Nu stiu ce sa cred...

Daca saptamana viitoare nu primesc un raspuns concret de la propietarul celei negre , cred ca am sa merg pe varianta celei albe din valcea .

Multumesc inca odata !

 

 

Tu stai sa te rogi de un om sa iti vanda masina, eu daca as intalnii asa ceva nu mi-as pierde timpul cu asa mincinosi.

Link to comment
Share on other sites

Inteleg ce vrei sa spui .. dar ma gandeam ca diferenta de 80 000 km , facea toti banii gen .. acum nu stiu ce sa zic.

Chiar sunt curios saptamana asta sa vad ce minciuni mai imi spun . Dar cred ca mai degraba as merge pe 335-ul individual . :)

 

Verifica-l la reprezentanta pe cel de la valcea asa sa sti un lucru.

Link to comment
Share on other sites

Salut, sunt in cautarea unui 320 si am dat peste urmatorul http://www.autovit.ro/bmw-320-C34502989.html

Il stie cineva? Ceva pareri? Multumesc.

mi se pare un pret cam mare! Gandeste-te ca nu are navi mare, scaune din piele!

si pun pariu ca este din 2009!

Edited by virgilaurelian
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Piele nu ma deranjeaza ca nu are, navi s-ar putea sa fie un impediment. Pretul cred ca este negociabil, tinand cont ca toata lumea pune preturi marite la vanzare.

Cam care ar fi un pret corect? Vreau sa il contactez zilele acestea pe vanzator si poate ajung sa o si vad.

La ce sa fiu cel mai atent, cum imi pot da seama daca este 2009 sau 2010? (din ce am gasit pe internet, motorul de 184 cp s-a pus incepand cu 2010)

Edited by Epic
Link to comment
Share on other sites

Masina unui prieten

 

MASINA A FOST FURATA DIN CLUJ IN DATA DE 15.09.2014 , infractorul este cel din poza ,detine actele originale ale masinii, masina este data in urmarire in toata tara, precum si la toate punctele de frontiera!!!!scopul infractorului este sa o vanda cat mai repede pe o suma derizorie cu contract de vanzare-cumparare fals.Masina va fi blocata la orice statie RAR sau sectie de Politie, iar numerele sunt false,furate de pe o alta masina!Daca aveti vreo informatie sau va ofera spre vanzare autoturismul Ford Focus Titanium din aprilie 2011, terminatie serie sasiu 06225.Numele individului este Muresan Calin si este insotit de o femeie pe nume Moldovan Cristina-Maria.Daca aveti orice informatie care ne-ar putea ajuta, sunati la 112...

post-36167-0-92034900-1411056374_thumb.jpg

Edited by darius_x
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.