Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Cu texte de genul :

 

" Sunt putine opțiuni care nu le are... Atentie masina are cutia automata de pe modelul nou "

 

Din poze arata binisor , dar vad ca nu a lasat o serie de caroserie , cel mai probabil este 2008 avand in vedere ca are CCC si nu CIC, trebuie mers si vazut cum se aude motorul la rece , pusa pe ISTA si verificata de erori in special pe injectoare , cutia cum schimba etc etc

 

Pretul este foarte mic si trebuie verificata taxa de inmatriculare la motorul asta cred ca trece de 2000 de euro .

 

L-am contactat si eu... Nu mi-a dat seria VIN ... deci :(

Link to comment
Share on other sites

pimp eu am avut si e46 , masina aia in poze pare ok dar sa stii ca acolo am vazut o groaza de masini pozate , dupa fundal imi dau seama ...254k sunt credibili ca eu am luato pe a mea cu 255 din D acum 2 ani ... la fata locului ii alta chestie ... Edited by 0kta03
Link to comment
Share on other sites

Mersi. Sunt credibili da, dar omul a fost la bmw cu ea de cand e în romania si inca nu-mi dau seama de ce. Ori a avut o problema la mașină, ori a dat km inapoi cu 30-40.000 si a vrut să facă un "check in". Edited by P.I.M.P.
Link to comment
Share on other sites

Eu pe a mea am vanduto cu 296k am facut in 2 ani 40k masina mergea foarte bine , motorul nu avea absolut nimic , dar eu am avut si grija de ea .... probabil a fost ingrijita si in D ca eu i-am schimbat bujiile , telescoape , bucsi si revizii ....
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

da, mai ales eleronul ala de pe portbagaj... farfurie zburatoare. Cine stie ce talpa si-a luat saraca masina de la vre-un BOSS cu talente in ale tuningului. Imi si imaginez cum vin la masina intr-o zi cu 30 de grade, dau sa eliberez frana de mana, imi face cateva basici in palma instant, apoi injurand pun mana pe schimbator si strang cu putere sa bag in marsarier.... vis..lux, ma dau jos si ii dau foc :) Edited by mihai vigariu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum stiti (sau nu stiti ) momentan sunt in cautare de masina . Pe langa rugamintea mea de a ma ajuta cu sfaturi la varii masini voi posta si informatii esre masini vazute , care nu corespund . Consider ca e oarecum datoria mea de forumist sa va dau un "heads up" legat de tepele e pe piata in speranta ca si alti forumisti care cauta masini vor face la fel . Economisim timp si nervi.

330xd - Masina cumparata din Torino cu 277.000 km . Atentie ca mai are si un 120d si un 5er e39 la vanzare

 

 

P.S. Informatia mi-a parvenit la o cautare amanuntita pe net folosind seria de caroserie . In baza de date BMW romania apare cu km din bord .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-520-C36855421.html

 

 

Asta miroase a teapa ... F10 fabricatie 2014, 27.750 km, avarii de 6000 euro ("reparatie la un service profesional"), pret vanzare 10.900 euro ... VIN-ul pus in anunt e de fapt de la un 316i din '96

 

am gasit-o de vanzare in DE pe mobile.de acum cateva saptamani bune, dar anuntul disparuse aproape imediat. era persoana privata, cu aceleasi poze ca aici. Am cautat adresa pusa acolo si era INTR-UN LAC :sorcerer: . Am dat sa sun si era pus un nr de telefon fals. De mentionat totusi, mi-a atras atentia fiind la privat. Pretul acolo era 5k euro...ceva e putred, dar oricum ma plictiseam. Oricum de cand ma tot uit dupa f10, am gasit PREA multe anunturi false. Era sa uit, pe anuntul din DE fabricatia nu era mai mult de 2011 si km evident erau peste 150k

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.