Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

BMW 530D M Pachet Full Obtion

http://olx.ro/oferta...on-ID4Rol8.html

 

Cunoaste cineva masina asta "full obtion" ??

 

Sau asta

 

BMW Seria 5 530

http://olx.ro/oferta...30-ID5FCVG.html

 

Auzi la el 5% extra urban ...in visele lui umede de samsar !!! on topic a doua masina arata mai bine zic eu , daca accepta verificare si km sunt reali ( cea ce nu cred , este doar o parere ) pretul este fff bun la dotarile ce le are

PS: Daca vroiam 5% consum imi luam un renault megan 1.5 dci sorcerer.png

Edited by flavyus
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ce prostie mai e si asta?Scaunele sport sunt destul de incomode,fapt confirmat de mai toti care au avut.In ceea ce priveste look-ul da,arata bine dar ne luam masini sa ne simtitm bine nu sa ne uitam la ele.

e90 arata bine dar:cred ca are ceva plastice reconditionate+interior retapitat.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ce prostie mai e si asta?Scaunele sport sunt destul de incomode,fapt confirmat de mai toti care au avut.In ceea ce priveste look-ul da,arata bine dar ne luam masini sa ne simtitm bine nu sa ne uitam la ele.

e90 arata bine dar:cred ca are ceva plastice reconditionate+interior retapitat.

 

Da mi voie sa te contrazic. Eu am probleme spate stiu ce inseamna un scaun comod si ce nu. Nu fa confuzie cu scaune recaro care sunt altceva. Eu am trecut de pe scaune sport (f20) pe scaune normale. La e90 n am avut si crede ma ca fost dureros. Mi am cumparat sport si acum totul a revenit la normal. La sport le poti regla in mai multe directii , ai suport lombar si suport femural .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a doua acum o saptamana o avea un prieten la vanzare. si acum tot el cred ca o are. de obicei are masini curate si foarte rar umbla la km. cand umbla nu mai scrie nimic despre km in anunt. vad ca acum a scris. daca te pot ajuta cu ceva imi zici.

 

Nu imi vine sa cred ca "umbla rar la km", pai ori umbla ori nu umbla.

  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu imi vine sa cred ca "umbla rar la km", pai ori umbla ori nu umbla.

daca am zis ca rar, inseamna ca umbla unde e nevoie (gen cele cu multi km). NU umbla la masinile care au carte service completa, service in reprezentanta,istoric complet, etc.

ori intelegi, ori nu intelegi.

daca nu intelegi abtinete de la comentarii fara rost.

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

daca am zis ca rar, inseamna ca umbla unde e nevoie (gen cele cu multi km). NU umbla la masinile care au carte service completa, service in reprezentanta,istoric complet, etc.

ori intelegi, ori nu intelegi.

daca nu intelegi abtinete de la comentarii fara rost.

 

Eu inteleg perfect nesimtirea samsarilor de genul prietenului tau , iar daca nu iti convin comentariile de pe forum muta-te cu el pe Autovit.

  • Like 8
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Eu inteleg perfect nesimtirea samsarilor de genul prietenului tau , iar daca nu iti convin comentariile de pe forum muta-te cu el pe Autovit.

in primul rand doar am incercat sa ajut pe cineva care era interesat de o masina gasit de el pe autovit, nu eu i.am aratat.o, in al doilea rand daca vroiam sa ajut la vanzarea acelesi masini, minteam ca e cinstit cel care o vinde bla bla bla. am incercat sa ajut si sa spun ca vanzatorul nu e chiar mereu corect. asa ca nu imi

zi mie sa ma duc pe autovit cu el.

eu zic sa nu mai vorbesti aiurea. e usor sa vorbesti mult, prost si fara rost. incearca sa ajuti daca poti. nu doar sa te bagi in seama cu, comentarii fara rost si fara ajutor

  • Like 3
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Pai da,acum m am uitat,ai facut tu o constatare dar fara relevanta!

Tu faci cu masina ta km/an cat a facut in De?

Voi comentati ca dau oamenii km inapoi si le pregatesc de vanzare(de parca in alte tari nu fac la fel) dar la voi nu va ganditi ca 90% cumpara masina dupa pret-km putini.Daca s-ar accepta realitatea nu si-ar mai bate nimeni capu' sa i dea inapoi.

Edited by akon
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.