Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Pare un kilometraj decent. Daca vrei km putini trebuie sa iti asumi asta si sa fi dispus sa platesti in plus!

 

https://www.autovit.ro/anunt/bmw-seria-3-320-ID7GkPxP.html vezi asta, sincer imi inspira mai mare incredere faptul ca e vanduta de dealer autorizat. cel mai porbabil e luata la buy-back.

Dupa un mic research cred ca masina de la reprezentanta este chiar a angajatului ale carui date de contact sunt trecute in anunt, de prin 2016. Buyback my ass...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pare un kilometraj decent. Daca vrei km putini trebuie sa iti asumi asta si sa fi dispus sa platesti in plus!

 

 

Dupa un mic research cred ca masina de la reprezentanta este chiar a angajatului ale carui date de contact sunt trecute in anunt, de prin 2016. Buyback my ass...

 

Posibil, dar dc n-ar putea face el un buy back ?:)) si-a lasat fostul seria 3 si a platit diferenta pt un Mb, jaguar, ford sau ce mai vinde RMB. E doar o idee.

Link to comment
Share on other sites

 

Nu mai pot edita postul: WBAPN31040VL48139 si WBAUT31060F213019

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Salutare. Stie cineva ceva de masina asta https://www.olx.ro/oferta/vand-schimb-bmw-325i-e90-ID9B32P.html

 

"Vand/schimb bmw 325i 218cp , manual 6 trepte, an 2005 , instalatie gpl, scaune incalzite, interior bej , navigatie , trapa,comenzi pe volan, acte valabile, fiscal pe loc. Probleme: MOTOR DEFECT . Accept si schimburi cu masini diesel."

Link to comment
Share on other sites

"Vand/schimb bmw 325i 218cp , manual 6 trepte, an 2005 , instalatie gpl, scaune incalzite, interior bej , navigatie , trapa,comenzi pe volan, acte valabile, fiscal pe loc. Probleme: MOTOR DEFECT . Accept si schimburi cu masini diesel."

 

"Decât" atât are...

😁😁😁

Link to comment
Share on other sites

https://www.olx.ro/oferta/bmw-320-r-a-r-efectuat-ID9ANJj.html

 

Km afisati 189k real 285k in 07 2017-pt ca tot am platit raportul poate scutesc alt potential cumparator

Wba3d31090j301987 seria

 

Craciun fericit tuturor

 

Of topic: stie cineva daca pe auto records se poate scoate raport si la alta marca gen audi ;vw?

Link to comment
Share on other sites

Pot doar sa te ajut cu o parere despre vanzator.

Eu am cumparat actuala mea masina de la el.

Foarte serios, insa nu incerca sa te intinzi prea mult cu negocierea ca se incrunta happy.png.

Nu se ocupa cu manevrarea kilometrajului, castiga din alta parte (daca intelegi ce vreau sa spun).

Il recomand.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.