Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

In niciun caz nu e o masina slab dotata! Masina are dotari medii - cutie automata, lumini ambientale, senzori parcare, piele Dakota, clima digitala (nu rozete cum mai vezi la unele F30), volan sport, pilot, jante pe 17, navigatie MARE, incalzire in scaune, etc.

Mai uitati-va pe Autovit sa vedeti ce cheliciuni gasiti mai ales la F30 facelift - manuale, navi mici, scaune panza, rozete, faruri halogen, etc (niciuna sub 12-13.000).

 

Later Edit: Sunt curios ce dotari trebuia sa mai aiba acea masina ca sa nu fie comparata cu Loganul de "cunoscatorii" fini de pe acest forum: HUD, memorii la scaune, trapa, Harman Kardon, keyless entry si alte dotari ESENTIALE fara de care domnii distinsi de mai sus nu pot trai? :)

Probabil E60, Astra H, seria 5 din 2009 facut dauna totala si alte avioane erau full fara piele...

Edited by Adi82
  • Like 9
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Salut

Am postat aici sa aflu si eu o parere de la posesorii BMW , sunt in cautarea unei masini si na ca tot omu intreb si eu pe cei care au un BMW

 

In afara de farurile led ce dotari vezi?

Doar cand vi de pe logan intaleg sa vezi o astfel de masina dotata...

 

Mai ce sa zic , mai am in curte o mazda cx7 2011,un volvo XC 90. 2017 chiar de la un logan nu vin cu toate ca nu am ce sa reprosez nimic in privinta loganurilor

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

In niciun caz nu e o masina slab dotata! Masina are dotari medii - cutie automata, lumini ambientale, senzori parcare, piele Dakota, clima digitala (nu rozete cum mai vezi la unele F30), volan sport, pilot, jante pe 17, navigatie MARE, incalzire in scaune, etc.

Mai uitati-va pe Autovit sa vedeti ce cheliciuni gasiti mai ales la F30 facelift - manuale, navi mici, scaune panza, rozete, faruri halogen, etc (niciuna sub 12-13.000).

 

Later Edit: Sunt curios ce dotari trebuia sa mai aiba acea masina ca sa nu fie comparata cu Loganul de "cunoscatorii" fini de pe acest forum: HUD, memorii la scaune, trapa, Harman Kardon, keyless entry si alte dotari ESENTIALE fara de care domnii distinsi de mai sus nu pot trai? :)

Probabil E60, Astra H, seria 5 din 2009 facut dauna totala si alte avioane erau full fara piele...

 

Pai da, daca se compara cu un seria 5 sau 7 o fi fara optiuni, dar la ce cheliciuni sunt pe piata cu rozeta la clima, chiar are destule dotari. Na, nu toti vor "5 butoane" .

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.autovit....0-ID7GDrcB.html

 

WBA3D31040J263634

Pe site RAR apare cu dauna, iar dupa cum arata bordul si volanul, in antiteza cu restul sigur a avut sarite airbagurile. Voi ce ziceti?

Sau nu...asa a iesit din fabrica, la fel arata pozele pe bimmer works...

Edited by Mircea-Si
Link to comment
Share on other sites

 

Masina de mai sus e cu volan pe stanga din fabrica.Daca tot sustinem ceva pe forum macar sa fie o informatie reala.

Cea mai de sus e modern line si asa este din fabrica, la fel informatile sa fie reale, ca se uita multa lume pe aici sa nu inducem lumea in eroare degeaba. Cand nu stim ceva sigur mai bine sa nu ziceam decat sa zicem prosti...

Edited by branevl
  • Like 9
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pai am verificat si eu seria de sasiu si tot asa aparea cu steering left dar au fost cazuri cand un coleg de aici a patit la fel, cred ca stiti despre cine e vorba, pe anumite decodere dadea cu steering left, pe unele cu right.

Oricum cred ca e de evitat, poate ma insel.

Ideea e ca cine e interesat poate verifica mai amanuntit, eu doar am adus in atentia publicului.

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pai am verificat si eu seria de sasiu si tot asa aparea cu steering left dar au fost cazuri cand un coleg de aici a patit la fel, cred ca stiti despre cine e vorba, pe anumite decodere dadea cu steering left, pe unele cu right.

Oricum cred ca e de evitat, poate ma insel.

Ideea e ca cine e interesat poate verifica mai amanuntit, eu doar am adus in atentia publicului.

 

colegul ala habar nu avea pe ce lume e, credeam ca ti ai dat seama de asta in finalul topicului. balbele si contrazicerile lui au lamurit toata situatia in care se afla. nu te mai lua dupa astfel de oameni care apar asa pe forum din neant ca ciupercile dupa ploaie si dispar la fel de rapid de nu mai auzi de ei.

 

a fost ok ca ai spus ca la rar apare ca fiind de UK dar nu a fost ok sa sustii in continuare ca masina era cu volan pe dreapta desi cel putin o persoana a decodat VIN ul si a spus clar ca era cu volan pe stanga. la momentul respectiv si eu am decodat VIN si am vazut ca e pe stanga dar nu am mai comentat deoarece am considerat ca e indeajuns ca o persoana a scris treaba asta. se pare ca m am inselat si a fost nevoie de mai multe persoane sa spuna ca masina e LL conform VIN ca sa te convingem si pe tine

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gresit, SKW, nu trebuie sa ma convingi pe mine, pt ca nu vreau s-o cumpar. Ideea era sa apara clar aici care e statusul masinii. Poate cineva face sapaturi pe net si ajunge aici.

Personal cand o sa vreau sa cumpar o masina, o sa specific clar intentia. Daca ma ajuta cineva aici f bine, apreciez, multumesc iar daca nu, mai sunt parghii.

  • Like 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

tu ai zis ca e masina de anglia, brane a completat si a zis ca masina e cu volan pe stanga ceea ce era corect. de aici tu ai luat o gresit atacandu l pe brane si incercand sa l convingi ca ai dreptate/sau sa l contrazici. mai departe contraziceri desi era clar ca nu ai dreptate. masina apare la rar ca origine GB dar asta poate fi gresit sau poate masina a trecut din Olanda in Anglia si a venit cu numere de GB la RAR si de aia au scris aia acolo tara de origine GB. e mai putin probabil al 2 lea scenariu, eu l as crede pe primul: greseala la RAR

 

noi te-am contrazis cum si tu pe noi, de convins trebuia sa te convingi singur.

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.