Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

On 2/7/2022 at 11:58 AM, raduron10 said:

Cate inflorituri mai ceva ca ghioceii primavara.

Sunt niste poze in care se vede ca nu are nici tweetere in usile fata, apoi in altele apar grilele cu HK, masina cred ca nu are nici HI-FI.

Jantele sunt pe 19 nu pe 20

Pielea e Dakota, nu Nappa

Pielea de pe bord si fetele de usi a fost furata probabil ca nu se vede decat plastic in poze

Pentru suspensia adaptiva stiu ca trebuia sa existe in buton transversal langa modurile de condus, dar de asta nu sunt sigur daca e asa.

Telecomanda TV-uri ? Care TV-uri ?

• Stopuri cu Tehnologie Led - Optiune rara, G30 are de obicei stopuri pe becuri cu filament 🤡

• Magazie cd - Nici nu cred ca exista asa ceva pe G30

• MAGIC VISION CONTROL - WTF ? ce e asta ?

I-am zis eu cateva de "dulce" 😉

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Romulus said:

La ce locație te referi? Pare o parcare de mic super-market.

Este o locatie in Pitesti. Din pacate, am prostul obicei sa ma uit zilnic la zeci/sute de anunturi. In acea locatie vei gasi:
- un samsar
- aceleasi fotografii/fotograf
- masini impecabile (din poze)
- nici un VIN
- probabil nici o masina cinstita

Edited by quze
  • Thanks 2
  • De acord! 2
  • Hot!! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

totusi imi pare rau pentru ca sigur gaseste cumparator pentru ea mai devreme sau mai tarziu, grija mare, are si un E60 la vanzare.

LE: am adaugat si VIN in postarea anterioara, poate poate cineva cauta seria pe google si cumva gaseste postarea.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Cris mirescu said:

Salut, o stie cineva ?

https://www.olx.ro/d/oferta/bmw-seria-5-e60-IDfS5iN.html?reason=observed_ad

Nr masina: B 530 WMW

VIn: WBANA71060B101071

Ma poate ajuta cineva din Bucuresti cu verificarea ei ?

la o masina de genu ii verifici degeaba istoricu pe km, este din 2004, are multi ani de cand nu a mai trecut pe la reprezentanta pentru interventii sau citiri de chei. parerea mea ca este relativ cati km are, important este sa fie in stare buna. vezi ca masina nu are pachet M de fabrica.

Link to comment
Share on other sites

Salutare grup , m-ar interesa sa cumpar masina asta :

https://www.olx.ro/d/oferta/bmw-f30-320i-170cp-ed-2013-euro-6-stare-ca-nou-km-reali-led-IDfSpeG.html

Seria de sasiu este asta WBA3J91070J986132

Ma interesează ca este benzina si asta vreau deoarece o va folosii sotia si nu face nici 8000km an 

Din ce am scotocit o are un baiat din Brașov care se ocupa cu masini.Stiti ceva de ea? 

Edited by 5inci
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, 5inci said:

Va mulțumesc ,intradevar voi cauta ceva automat pana la urma.Am gasit un seria 5 al unui coleg aici pe forum ,ramane de vazut daca ma inteleg cu el :).Oricum sunt in cautari...

Fara sa te judec, sau sa conving pe altii, dar daca sotia ta face 8000 km pe an, presupun ca are trasee scurte, poate si multe trasee urbane, de ce nu te orientezi catre ceva cat mai nou, cat mai putin rulat, o masina din clasa compacta, automata, cu dotari actuale, care per total ofera o satisfactie mult mai mare, si un rulaj lipsit de griji, fata de niste bmw destul de obosite, atat fizic, cat si moral.

  • De acord! 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.