Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

 

 

masina e produsa in 2006 si individual are doar trimurile: Interior trim strips in aluminium "barit silver".

 

si nici km nu cred ca sunt originali. dar daca masina n-are probleme si merge bine nu stiu daca conteaza f mult km...

 

in rest arata bine. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-316-C24683296.html

Stie cineva masina asta? Parca scrie pe folie bmwclub.ro dar e sters. A fost masina vreunui coleg de pe aici?

Si oglinzile sunt gravate cu bmwclub.ro deci masina a fost (este?!) a cuiva de pe forum :). jantele nu arata in realitate atat de rau deloc. ba chiar imi plac, in poze par f aiurea, par mici, in realitate sunt pe 17

Link to comment
Share on other sites

si eu am fost interesat de masina respectiva 525d 2002.i-am propus un schimb cu un e46 318d 2002, mi-a zis ca e interesat si cand i-am zis sa ne intalnim sa vedem masinile nu a mai zis nimic.nu stiu ce sa zic de masina, km mi se par cam putini pt varsta ei.
Link to comment
Share on other sites

Ce parere aveti despre : BMW 525 / 2002

Se merita sau e ceva in neregula cu ea? Pretul e cam mic pentru cum arata, vazusem si altele dar pe la 7500 -8000 euro.

 

 

Pachetul M e pus , nu e original.Asa in general arata bine in poze pe afara, interiorul e cam urat, destul de sarac in dotari.Fara piele, masinile estea arata foarte urat, parerea mea.Facaturile elea de stopuri foarte urate.

Km ce mai conteaza e o masina de 10 ani, conteaza cum merge,km sunt irelevanti.

Edited by branevl
Link to comment
Share on other sites

sanse mari sa fi fost lovita frontal,ca are grilele din capota de Nfl

 

Foarte adevarat, este posibil sa fi fost lovita in fata dar totodata lovitura ar fi putut fi usoara iar capota si grilele frontale la e39 sunt destul de firave, se deformeaza foarte usor. daca lonjeroanele sunt gula eu, personal, nu vad de ce ar fi un motiv de ingrijorare.

Link to comment
Share on other sites

MI-s atras atentia de prima data cand era la vanzare. L-a verificat cineva insa si a reiesit ca nu pre avea toate carenajele pe sub bara fara si altele, dar nu reusesc sa gasesc unde era aici pe forum.

La un pret mic, m-ar tenta f mult masina daca nu are urme de vreun accident frontal...

Link to comment
Share on other sites

 

am fost eu sa o vad. a fost lovita in fata, pe un far sunt inscrise acele valori pe marginea lupei, pe celalalt nu, are un luft destul de mare intre capota si bara fata. mai vad in poze acum ca are niste pixeli morti de displayul de la BC. nu e nici foarte dotata dar nici cheala, km destui, cauciucurile sunt terminate.

 

per total pretul ar fi echitabil, dar nu-s foarte convins.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.