Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Daca aveti nevoie de o masina cu dotarile astea:

"Stare foarte buna de functionare!chilonetrii 116000 reali, dotari: aer conditionat, servo directie, geamuri electrice, (mod confort)oglinzi electrice si incalzite, ceasuri de logan(calc bord)volan MOMO, scaune bertone, interior solentza(stalpi, plafon si polita)jante vara Borbet A 7j, torpedo refrigerat, cauciucuri iarna aproape noi, xenon pe proiectoare si pe faruri bixenon, consumabilele au fost schimbate in noiembrie 2012, casetofon mp3 Panasonic + 4 boxe, bedboy lok, suspensie sport, si multe altele, masina pentru pretentiosi. . . . . merita vazuta. . . . " va recomand:

http://www.tocmai.ro/super-nova-an-2003-8206488.html

Link to comment
Share on other sites

E92-ul albastru e masina de samsar 100%. Si samsar nesimtit . cica lumini ambientale , stopuri led , Interior piele ? Unde ? Interiorul este semipiele si din cum arata aproape sigur retapitat cu vinilin , ca sa "deie" bine . Amortizoarele-s pa si probabil ca daca o cauti bine mai gasesti ceva "bun" la ea .
Link to comment
Share on other sites

Ce e cu numerele alea de germania rosii asa? Ce fel de numere sunt?

Intr-adevar fordul e la pret f bun pt anul lui, dar acum in licitatie e specificat ca masina a fost lovita. Acum cine stie cat de lovita o fi fost.

Pentru cine se pricepe cu licitatiile si e dragut cu informatiile, pretul la care a cumparat-o samsarul (cred ca undeva f putin peste 4000) e un pret normal pt modelul/anul masinii aleia? Sau sa fi fost mai ieftina tocmai ca a fost lovita

Edited by CosminE46
Link to comment
Share on other sites

Pentru cei pasionati de e-klasse w211

 

Mi-a fost in posesia personala intre 2007-2011, o adevarata piesa de colectie pentru cei care isi doresc w211-ul dotat pana la ultima optiune de pe lista...pentru cei interesati de ea va stau la dispozitie cu informatii - merita un viitor cumparator pasionat.

 

Istoric aici

Edited by flavius.paul
Link to comment
Share on other sites

Si o laguna sifonata,de pret si km nu mai vorbesc ... O masina la 1/3 din pretul de noua :)

Am remarcat lista foarte mare de defecte constatate in pdf, inlcusiv scurgeri de ulei, frana de mana, centura dreapta fata, etc.

 

http://www.autovit.ro/renault-laguna-C27708065.html

http://www.alcopa-auction.fr/ct/460EWW77.pdf

http://www.estencheres.fr/index.php?lang=en&app=front&pag=details&vid=382&cid=300864

Edited by ccristian
Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar fordul e la pret f bun pt anul lui, dar acum in licitatie e specificat ca masina a fost lovita.

 

Car damage report se refera la starea caroseriei, Dent = impunsatura de ex. De aici si pana la lovita e cale lunga. Masina nu pare a avea probleme, ma tenteaza sa ma duc sa o vad, nu prea e dotata dar la 5k ce pretentii poti sa ai?

Link to comment
Share on other sites

centura dreapta fata, etc.

A propos de asta, tin minte cand am facut itp in Olanda, s-au uitat foarte atent la centura. Zicea ca daca e un pic damaged, pica masina fara discutie. Aici in Romania, nu s-au uitat niciodata la nimic de gen. Daor la noxe si spaga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Frumoasa si dotata! Daca e si buna merita 13.500 fara probleme.

 

Chiar asa cheala nu mi se pare, la ce te referi cand spui ca masina este cheala ?

 

In afara de navigatia aia mare nu vad nimic interesant. Consider ca fiind bmw e musai sa aiba volan din piele, PDC-spate, climatronic... Sunt chestii de bun simt, mai ales ca emite pretentii de masina premium. Ma rog, asa vad eu lucrurile.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.