Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

E adus din Belgia/Olanda, probabil sa nu fie km reali, dar la prima vedere arate bine.

Si RAR considera ca e euro5?

( link )

[/quote. Ăn brif este specificat ce euro are maÂşina.DacĂŁ eÂşti interesat de maÂşinĂŁ cel mai bine este sĂŁ vb cu proprietarul Âşi sĂŁ o duci la reprezentanĂža la verificat .

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

in primul rand e retapisata. nu as lua o masina cu piele pusa after...

Mi s-a parut deja o combinatie de culori mai .. rar intalnita. Dar pare bine lucrat la prima vedere.

Un seria 3 E90, sau seria 1 bun la 10 - 11.000Euro exista, sau mai bine vad de treaba mea?

 

Buna dimineata. Ati vazut reportajul asta de la tv?

Eu nu inteleg de ce nu exista acces usor pentru oricine prin internet la km de o masina bazat pe VIN. Cred ca jocul cu km e in avantajul multora.

Link to comment
Share on other sites

Nu conteaza ca ai inteles gresit, tot retard ramane ! De ce dracu nu a recuperat taxa din 2008 pana acum ? Plm, asta e un fel de lege nescrisa a omeniei si bunului simt. Daca ai vandut masina si nu ai apucat sa recuperezi taxa, las-o nene asa, nu-ti bate joc de viitorul proprietar, ca poate munceste ptr bani !

 

ma...acum sincer, omul a dat niste bani la stat pe care nu trebuia sa ii dea. de ce sa nu si-i recupereze? e dreptul lui pana la urma. si eu am vandut o laguna acum 2 ani la care am platit taxa 1600 de euro si pentru care am de gand sa depun dosar de recuperare curand. masina a cumparat-o un bisnitar oar a doua zi dupa ce am vandut-o eu era pe net cu vreo 500 de euro mai scumpa dar cu airbagurile ascunse si poze facute din dreapta. nu stiu daca masina mai merge sau daca e morman de fiare sau dezmembrata..cert e ca eu am vandut-o dupa ce a suferit un accident si a iesit dauna totala.

 

http://img266.imageshack.us/img266/6310/1948814841sqs.jpghttp://img526.imageshack.us/img526/3929/1948814840sfds.jpg

Edited by Undercover
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua. Am vb cu un domn din Cluj pentru aceasta masina: http://www.autovit.ro/bmw-320-C28051381.html , dar mi-a zis ca s-a vandut. Apoi mi-a zis ca mai are una asemanatoare cu aia veche numai ca vine sambata sau duminica(9 sau 10 martie).Eu i-am cerut VIN-ul masinii cu gandul ca o sa ma poate ajuta cineva de aici. Acesta este VIN-ul wbapn11030vj91854. El zice ca masina are 126 000 km. Ma poate ajuta cineva cu mai multe detalii decat ce putem noi gasi pe net( BMWVin.com )?

Vă multumesc anticipat! :thumbsup:

Edited by BBD
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua. Am vb cu un domn din Cluj pentru aceasta masina: http://www.autovit.ro/bmw-320-C28051381.html , dar mi-a zis ca s-a vandut. Apoi mi-a zis ca mai are una asemanatoare cu aia veche numai ca vine sambata sau duminica(9 sau 10 martie).Eu i-am cerut VIN-ul masinii cu gandul ca o sa ma poate ajuta cineva de aici. Acesta este VIN-ul wbapn11030vj91854. El zice ca masina are 126 000 km. Ma poate ajuta cineva cu mai multe detalii decat ce putem noi gasi pe net( BMWVin.com )?

VĂŁ multumesc anticipat! :thumbsup:

Boldy :)

Link to comment
Share on other sites

Am vazut si eu ca e un 318, dar stiam ca era cineva aici care putea sa afle mai mult decat ce gasim noi pe BMWVIN.com ..... Eu pana acum vroiam sa imi iau un BMW 320/318 d din 2006 - 2007,dar dupa ce am vazut ca taxa o sa fie cam 1100 Euro cred k e mai bine sa mai bag cativa bani sa imi iau un Euro 5. Mi-a placut tare mult ala care l-am dat mai sus,dar s-a vandut.Ce e cu BOLDY asta? E samsar din ala nesimtit?

MS

Link to comment
Share on other sites

Am vazut si eu ca e un 318, dar stiam ca era cineva aici care putea sa afle mai mult decat ce gasim noi pe BMWVIN.com ..... Eu pana acum vroiam sa imi iau un BMW 320/318 d din 2006 - 2007,dar dupa ce am vazut ca taxa o sa fie cam 1100 Euro cred k e mai bine sa mai bag cativa bani sa imi iau un Euro 5. Mi-a placut tare mult ala care l-am dat mai sus,dar s-a vandut.Ce e cu BOLDY asta? E samsar din ala nesimtit?

MS

Poate sa fie samsar daca masina este buna !

Link to comment
Share on other sites

Du-te ma si vezi-ti de treaba ta si nu-ti mai da cu parerea aiurea. S-a discutat atat de mult pe topic-ul asta despre Boldy in trecut, incat, daca ati avea bun simt si ati citi topic-ul de la inceput si nu doar ultima pagina pe principiul mura-n gura, ati fugi de Boldy si masinile lui mai ceva ca dracu de tamaie !
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

S-a discutat atat de mult pe topic-ul asta despre Boldy in trecut, incat, daca ati avea bun simt si ati citi topic-ul de la inceput si nu doar ultima pagina pe principiul mura-n gura, ati fugi de Boldy si masinile lui mai ceva ca dracu de tamaie !

Si nici nu e mult de citit, doar 839 de pagini... :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

Si nici nu e mult de citit, doar 839 de pagini... :sorcerer:

 

Adica noi am fost prosti ca am pierdut timpul sa punem pe picioare topic-ul asta, nu ? Ar trebui ca orice nea Caisa sa vina sa citeasca ultima postare si gata, sa gaseasca raspuns la toate ! Asa ai vrea ma, Nila ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jignesti personajul Nila daca-l asimilezi cu giugiulete

Am auzit pe la mine prin mahala ca daca nu te duce capul sa jignesti pe cineva, atunci ii pocesti numele/username-ul.

Multi smardoi sunt pe forumuri, care daca, in viata reala ii iei un pic mai tare, fac in pantaloni.

Edited by gugulete
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.