Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Buna la toti, din luna mai anul acesta am ramas fara BMW si acum doresc achizitionarea unuia din nou. Dispun de circa 5000euro pt un seria 3 E46 320diesel facelift. Am gasit asa ceva pe siturile de vanzari auto http://www.autovit.ro/bmw-320-C30621158.html, si as dori daca ma poate ajuta cineva cu niste detalii despre masina dupa seria VIN WBAAS71090CH00345, mi se par km prea putini. Sau daca aveti unii dintre voi oferte mai atractive astept un semn. Multumesc.
Link to comment
Share on other sites

Buna la toti, din luna mai anul acesta am ramas fara BMW si acum doresc achizitionarea unuia din nou. Dispun de circa 5000euro pt un seria 3 E46 320diesel facelift. Am gasit asa ceva pe siturile de vanzari auto http://www.autovit.ro/bmw-320-C30621158.html, si as dori daca ma poate ajuta cineva cu niste detalii despre masina dupa seria VIN WBAAS71090CH00345, mi se par km prea putini. Sau daca aveti unii dintre voi oferte mai atractive astept un semn. Multumesc.

 

 

nu are taxa platita

Edited by Briz
Link to comment
Share on other sites

Buna la toti, din luna mai anul acesta am ramas fara BMW si acum doresc achizitionarea unuia din nou. Dispun de circa 5000euro pt un seria 3 E46 320diesel facelift. Am gasit asa ceva pe siturile de vanzari auto http://www.autovit.ro/bmw-320-C30621158.html, si as dori daca ma poate ajuta cineva cu niste detalii despre masina dupa seria VIN WBAAS71090CH00345, mi se par km prea putini. Sau daca aveti unii dintre voi oferte mai atractive astept un semn. Multumesc.

 

Sa iti dau o veste proasta, nu o sa gasesti la 5000 de euro, E46 Facelift 150 Cp 6+1 berlina, doar neinscrise sau rable, am cautat si eu pana acum doua saptamani ori mai pui ceva bani ori te reorientezi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa iti dau o veste proasta, nu o sa gasesti la 5000 de euro, E46 Facelift 150 Cp 6+1 berlina, doar neinscrise sau rable, am cautat si eu pana acum doua saptamani ori mai pui ceva bani ori te reorientezi.

Nu stiu cum nu gasiti voi cand eu o am la vanzare mai jos de 5000 si nu se inghesuie nici dracu sa o cumpere

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ce relevanta are, a ta are taxa neplatita :), si oricum omul a spus 2004 6 trepte.

 

Cred totusi ca daca iti pui mintea si stai geana pe anunturi iti iei dupa ceva timp de urmarit anunturile cu 5000 2004 6 trepte si in stare decenta. Preturile la e46 sunt in cadere libera si cu siguranta sunt unii care prefera sa lase la pret decat sa stea cu masina 6 luni la vanzare.

Edited by CosminE46
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ceva pareri despre asta : http://www.autovit.ro/bmw-520-C30216493.html ?

Vad ca are in poze si o carte de service si a postat si VIN-ul :WBANC31010CP59450

 

L.E. : aaaa....stati ca VIN-ul e de fapt de la o alta masina (culoare Mistic Blue, nu argintie) . Bun asa :))

e o mare minciuna..am verificat si eu vin ul,e de la alta masina,am vb cu omul,s a ofticat cand am intrebat de VIN si de kilometri si m a repezit ca are client.Are mai multe masini si toate au 90 si 80 de mii,.

Link to comment
Share on other sites

e o mare minciuna..am verificat si eu vin ul,e de la alta masina,am vb cu omul,s a ofticat cand am intrebat de VIN si de kilometri si m a repezit ca are client.Are mai multe masini si toate au 90 si 80 de mii,.

clasic "*FULL*" fara piele, trapa si multe alte dotari :)), dar macar are G E N T I ALU 17 MICHELIN NOI *G E N T I IARNA 17"

 

L.E. : hahaha , autocorrect pentru G E N T I -> jante. Foarte tare :D

Edited by mgs
Link to comment
Share on other sites

Masini de firma. Au cel putin 150.000km, cam asta e politica de schimbare a masinilor de companie. 5 ani sau 150.000km.

Edited by kristal_madness
Link to comment
Share on other sites

Exact, toate au cel mai probabil undeva la 150 de mii km. Luate la licitatie.

mie nu-mi pare f mult , sunt altele pe piata cu sute de mii , doar ce a aparut ala la stiri cu 600k km . Si masina arata f bine . Si mai si mergea :)))

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

sunt masini cu maxim 150.000-170.000 km, cam toate au defecte mai mici sau mai mari, arunca si tu un ochi pe alcopa sau vpauto pentru comparabile.....sunt luate de pe licitatii si mai face si manevra cu tva.....de aceea sunt atat de ieftine; eventual suna-l si spune-i ca esti constient ca sunt luate de la licitatie si macar sa iti arate cati km si daca are masina ceva probleme.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.