Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

In orice caz, se poate vedea in carte cum e corect. Nu cred ca are cum sa fie euro 4. Insa pretul nu este cam mic? In sensul ca ar putea sa ascunda ceva.. Eu nu caut sa aiba pretul cel mai mic, ci dotarile cele mai multe. Si cam d-astea gasesc...
Link to comment
Share on other sites

cred ca a fost lovita in fata. capota si aripa stanga nu se aliniaza bine http://img03-otomoto.sogastatic.pl/C30714286_5.jpg

Daca CCC-ul ala nu e pus dupa, nu prea are cum sa fie euro4.

pretul e cam bun pentru dotari.

eu cand ii vad pe astia cu becul de motorina aprins in poze mor.

nu ai bani de motorina la o masina de 15k+?

Link to comment
Share on other sites

Nu cunosc interfata la navi. Dar stiam ca ultima versiune (CIC) a fost pusa in 2009, dar nu stiu din ce luna. Cum imi pot da seama usor daca e CIC sau nu.

 

Si mai am o nelamurire: care-i diferenta intre bordul asta, si ala care are butoanele de incalzire scaune mai sus, langa butoanele de clima?

Edited by chriss
Link to comment
Share on other sites

Cine cunoaste masina asta??? Rog detalii !

 

http://www.autovit.ro/bmw-325-C30760470.html

 

are barile si pragurile schimbate, nu sunt venite din fabrica pe masina asta

 

 

Nu cunosc interfata la navi. Dar stiam ca ultima versiune (CIC) a fost pusa in 2009, dar nu stiu din ce luna. Cum imi pot da seama usor daca e CIC sau nu.

 

Si mai am o nelamurire: care-i diferenta intre bordul asta, si ala care are butoanele de incalzire scaune mai sus, langa butoanele de clima?

 

e cic, care e mai nou decat ccc (cic are o singura fanta pt discuri, si obligatoriu controlerul cu mai multe butoane)

Edited by Briz
Link to comment
Share on other sites

bad post ... am crezut ca e fara TVA pretul , posibil sa nu aiba timbrul platit , e aprox 2000 timbrul cred

 

 

 

gata stiu masina , a sarit o bordura / sens giratoriu ( toate 4 rotile au fost praf ) nu vreau sa stiu ce s-a intamplat pe sub masina , baie ulei , articulatii , cutie etc

Edited by Acero99
Link to comment
Share on other sites

Maine as vrea sa vad masina asta: http://www.autovit.ro/bmw-330-C28901989.html

Cand am vazut-o prima data era la vreo 18.000E, a ajuns la 15.500 si tot nu s-a dat. Nu prea inteleg de ce nu se vinde, nu mi se pare un pret mare pt un cabrio cu 80.000km si dotarile alea.. <_<

Razvan,pai nu se vinde usor in primul rand ca este 330 ( motor mare,taxe mari,etc ) apoi ca este cabrio,cel putin asta este parerea mea.

 

Alt aspect de care as tine cont in cazul de fata,un coupe are 1550 kg iar cabrio are 1780 kg :frantics:

Link to comment
Share on other sites

bad post ... am crezut ca e fara TVA pretul , posibil sa nu aiba timbrul platit , e aprox 2000 timbrul cred

 

 

 

gata stiu masina , a sarit o bordura / sens giratoriu ( toate 4 rotile au fost praf ) nu vreau sa stiu ce s-a intamplat pe sub masina , baie ulei , articulatii , cutie etc

 

Ms Alex, tocmai vroiam sa sun sa stabilesc o intalnire. In cazul asta, mai bine zic pas <_<

Link to comment
Share on other sites

330 ala e al unui prieten , din cate stiu e vanduta de peste o saptamana. A venit cineva din Germania sa o ia...

Cu 15000 a dat-o.

 

 

bad post ... am crezut ca e fara TVA pretul , posibil sa nu aiba timbrul platit , e aprox 2000 timbrul cred

 

 

 

gata stiu masina , a sarit o bordura / sens giratoriu ( toate 4 rotile au fost praf ) nu vreau sa stiu ce s-a intamplat pe sub masina , baie ulei , articulatii , cutie etc

 

Unde , cand , cum?

Edited by bitz
Link to comment
Share on other sites

@ bitz am fost sa vad si eu masina aceea acum aproape 1 an , pe vremea respectiva era in curte la Bavaria , a fost reparata pe Casco , avea un deviz consistent , nu zic poate a fost reparata bine , poate masina este buna , trebuie mers si vazuta , urcata pe un elevator , verificate puntile si eventual cu un VIN verificat la Bavaria exact ce s-a schimbat
Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-320-C30563118.html

 

Suspensi reglaila M

Hedup

Navigatie

Camere spate , fata

Camera control faza lunga

Pachet lunimini interior exterior

Chei lets go / lets entry amprenta digitala

Pachet Shadow line( grile capota , oglinzi , eleron +toba negre)

bi-xenon

ogglinzi heliomate si incalzite

interior Piano black

Start @stop

Ecodrive 6,5/100km ( blueefficente)

 

Pacat de masina...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.