Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Poate ar fi mai simplu sa suni. Un prieten asa a facut. A vazut o masina la o reprezentanta, a sunat a zis ca ajunge atunci si le-a zis alora sa o rezerve 1 saptamana.

Tot din targ a luat alta :))

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ti-au dat seria ca pe site nu e afisata?

Probabil n-au acces la baza de date. Se mai intampla.

Aduc si masini la comanda? Sa inteleg ca sunt luate la licitatie , nu? Ca doar asa procedeaza mai toti dealerii auto in ultimii ani.

Da, mi-au dat seria. Eu le-am zis a vreau F10 si m-au sunat cand or primit. Nu stiu daca le iau la licitatie. Probabil..

Edited by Ionut_FFF
Link to comment
Share on other sites

Doresc sa achizitionez un bmw 318i/320i LCI,am gasit doua masini,am scris email la dealar si nu imi raspunde nimeni.

Pe firma am email cu @yahoo.uk,crezand ca sunt din anglia mi-a raspuns,dar cand le-am spun ca vreau sa cumpar la pret net fara tva nu mai imi raspund.

Parca as fi ciumat sau nu vor sa vanda. Mi se pare jenant,macar puteau sa imi raspunda ca nu imi vand fara tva.

 

Poti sa pui anuntul aici?

Link to comment
Share on other sites

Dupa cate tepe si-au luat saracii de la romani, te cred si eu ca nici nu mai vor sa auda de vandut la pret net.

 

Oricum nemtii sunt cu telefonul, nu cu mailul. Pune mana si suna, o sa te trateze altfel.

 

In principiu mai gasesti si care se incumeta sa vanda la pretul net, insa cer actele firmei si copie dupa pasaport / buletin in avans sa verifice si apoi sa te prezinti personal la ridicarea masinii.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dupa cate tepe si-au luat saracii de la romani, te cred si eu ca nici nu mai vor sa auda de vandut la pret net.

 

Oricum nemtii sunt cu telefonul, nu cu mailul. Pune mana si suna, o sa te trateze altfel.

 

In principiu mai gasesti si care se incumeta sa vanda la pretul net, insa cer actele firmei si copie dupa pasaport / buletin in avans sa verifice si apoi sa te prezinti personal la ridicarea masinii.

 

Multumesc de sfat, asa o sa fac cand se mai indreapta vremea.

Edited by ovy318i
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

328i nu are motor de 2.0 pe F30? Exista si alta varianta?

 

 

e posibil sa fie motor de 3l.Ce se vede in poze e varianta de US,unde motorizarile pot sa difere putin fata de Europa.De ex. eu personal am vazut recent la reprezentanta din Timisoara un e60 535i varianta US de vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Hello,

 

Ceva pareri / informatii despre http://www.autovit.ro/bmw-530-C31933397.html aveti?

 

 

Pretul se duce in jos la modelul asta.

Pe mine ma intriga putin combinatia pachet exterior M, volan M, dar plafonul nu e negru cum vine la pachetul interior M...

 

Cam tot pe acolo ca pret e al lui Pitbul aici pe forum si imi pare mai interesant (exceptie jantele). Vezi aici:

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/144543-vand-e60-530d/

Edited by Pharmacistu'
Link to comment
Share on other sites

Pretul se duce in jos la modelul asta.

Pe mine ma intriga putin combinatia pachet exterior M, volan M, dar plafonul nu e negru cum vine la pachetul interior M...

 

Cam tot pe acolo ca pret e al lui Pitbul aici pe forum si imi pare mai interesant (exceptie jantele). Vezi aici:

 

http://www.bmwclub.r...-vand-e60-530d/

Masina arata foarte bine in poze ,pachetul M este pus din fabrica pe aceasta masina inclusiv culoarea este de m pack.

Asta are foarte multe dotarii

http://mercador.ro/oferta/vand-bmw-IDnGiU.html#1565ac0de5

Edited by hotpharao
Link to comment
Share on other sites

Pretul se duce in jos la modelul asta.

Pe mine ma intriga putin combinatia pachet exterior M, volan M, dar plafonul nu e negru cum vine la pachetul interior M...

 

Cam tot pe acolo ca pret e al lui Pitbul aici pe forum si imi pare mai interesant (exceptie jantele). Vezi aici:

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/144543-vand-e60-530d/

M-am uitat la masina lui Pitbull insa din pacate masina lui e din 2004 si anul asta e ultimul in care i se mai poate face Casco, si vreau sa tin macar 2-3 ani masina, si fara Casco nu merg. Asta ce am gasit acum e 2006, cu dotari, pret, km similari. Pacat ca e cam departe la Oradea, eu sunt din Rm. Valcea si sunt 420 km pana la Oradea :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.