Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

http://www.autovit.ro/bmw-535-C33170132.html

 

http://www.autovit.ro/bmw-535-C33607251.html

Va rog sa mi spuneti cunoasteti masinile?poate a fost a unui membru forum.Anunturiile sunt braila si galati.

Sau ce parere aveti despre ele si la ce sa ma uit ca si defecte,probleme?

 

 

Am vazut si eu asta,cred ca masina e la vreun samsar,numai este la propietar.

Link to comment
Share on other sites

535d in jurul sumei de 10.000 de euro sa nu ai asteptari de o masina intretinuta ca la carte

 

eu iti recomand pe langa aia 10.000 sa mai ai cel putin 2500-3000 deoparte pentru ce o sa necesite imediat dupa achizitie

Ar mai fi vreo 1000-1500 euro,dar nu as avea banii de turbine si alte chestii majore.

Ai idee la ce sa ma uit(defecte)?sau sa o duc la reprezentanta si sa mi faca un deviz?(care ar fi costul la reprezentanta)?

 

La cel de al doilea anunt are taxa recuperata,deci nu ma mai intereseaza.

La primul am sunat sa mi dea VIN ul masini si niste poze recente si nu m a mai sunat inapoi.

Daca stie cineva un e60 bun,va rog trimiteti-mi pe pm.

Edited by ciutanu82
Link to comment
Share on other sites

535d in jurul sumei de 10.000 de euro sa nu ai asteptari de o masina intretinuta ca la carte

 

eu iti recomand pe langa aia 10.000 sa mai ai cel putin 2500-3000 deoparte pentru ce o sa necesite imediat dupa achizitie

Ma poate ajuta cineva cu vin ul acesta WBANC91040B758439 ????????????/

Link to comment
Share on other sites

Sfatul meu e sa nu te uiti la cele mai ieftine oferte , pe termen lung o sa te ajunga mai mult decat daca ai lua una buna acum.

sINCER MI AS DORI UN 535 NFL(DOTAT) SAU UN 520 FL AUTOMATA CU JOYSTICK.CA SI PRET NU PREA AM GASIT CEVA CONVENABIL,AM SUNAT CATIVA,AM VAZUT CATEVA,DRUMURI SI TIMP PIERDUT SI BANII ARUNCATI AIUREA.

Link to comment
Share on other sites

Sunt bani aruncati aiurea pt ca probabil te uiti la cele mai ieftine si vrei sa fie cel putin la fel de bine ca alea cu 2000-3000 mai scumpe. Intotdeauna pretul reflecta calitatea. Pomana nu exista!

Nu a spus nimeni ca vreau pomana,eu am 11 mii euro la dispozitie.Dar as vrea sa imi iau una ori mai noua si nu foarte multe dotari sau una mai veche cu cat mai multe dotari.Daca cunosti vreo masina buna din conditiile mele te rog spune mi.

Link to comment
Share on other sites

Salutare. stie cineva masina asta? http://olx.ro/oferta/bmw-320-ID1Jigd.html#dbfa7c728a

Ma poate ajuta cineva cu un istoric la ea? VIN-ul ar fi asta WBAVC31040VC50549, dupa spusele vanzatorului.

Masina am vazut-o, arata bine din afara. Nu am putut s-o vad mai in detaliu pentru ca cel care o vinde nu a putut veni sa o vad mai bine, dar din ce am vorbit la telefon spunea ca ar fi dispus la orice test.

Link to comment
Share on other sites

Salutare. stie cineva masina asta? http://olx.ro/oferta/bmw-320-ID1Jigd.html#dbfa7c728a

Ma poate ajuta cineva cu un istoric la ea? VIN-ul ar fi asta WBAVC31040VC50549, dupa spusele vanzatorului.

Masina am vazut-o, arata bine din afara. Nu am putut s-o vad mai in detaliu pentru ca cel care o vinde nu a putut veni sa o vad mai bine, dar din ce am vorbit la telefon spunea ca ar fi dispus la orice test.

 

Anuntul e facut sa sune bine.Navigatia nu e mare,are faruri halogen dar bara e cu spalator,deci pentru xenon.Kilometrii nu cred sa fie reali

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.