Jump to content

Dezmembrez BMW


Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma intereseaza aparatorile mici de noroi fata pentru e39. As dori deasemenea si mufa in care intra senzorul de temperatura exterioara .Acesta la randul lui vine prins pe aparatoarea de noroi de pe partea stanga. Multumesc!
Link to comment
Share on other sites

Oglinzi exterioare (sticla) pt e39 ai ? Si daca se poate cu suportul ala intrior pe care se prinde. Oglinzile electrice, rabatabile electric, incalzite. Adica la mine au cele doua fire subtiri si ala gros.

Si emblema pt capota fata . Daca ai la ce pret ?

Masina este e39 525i din 2001 .

Link to comment
Share on other sites

NU AM MAI ADUS E46-uri la demembrat momentan. Voi anunta printr-un post in momentul in care le voi avea. Multumesc
Link to comment
Share on other sites

pentru E34 535i ma intereseaza radiatorul de racire + ventilatorul aferent. Si in ce bani. ?

Multumesc.

 

 

Motorul este 6 in linie sau V8 ?!?

Link to comment
Share on other sites

Salut !

Am nevoie de termostatul de apa pentru un E46 320d 136cp. Daca ai numai carcasa in care intra furtunele de apa fara termostat...este ok, mie mi s-a crapat carcasa aceea de plastic. Atasez si poza cu piesa respectiva, nr. 5

Mersi !

Edited by Gabi_BMW
Link to comment
Share on other sites

sal, ai cumva un prag pe drapta (cel din plastic de sub usi), ptr un E46 fl sedan?

 

 

Nu il am, sorry

Link to comment
Share on other sites

Salut , un debitmetru pt motor M50B25TU model " hot-film air mass sensor "cu 4 pini in mufa este ? Daca da , un pret te rog....De asemenea difuzorul de aer dintre radiator si motor dar varianta pentru radiatorul mare de 520mm ( poz 1 in link - http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...g=17&fg=05) daca este si pretul pt el...

Am pus si o poza cu debimetrul , pt comparatie.....

Ms....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.