Jump to content

Elibereaza pilotul din tine!


Rares

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mie imi place reclama si atat.E funny.

 

Acum nu stiu cat de pe bune e chestia asta, dar in mod sigur castigatorii sunt deja prestabiliti .La fel ca si la concursul Emag GRAnd Prix si Citroen Racing Trophy.

 

Iti vor spune ca iti pun la dispozitie masina cu inchirierea 3-4000 euro pe etapa.ce mai sansa :twoup: .

Link to comment
Share on other sites

Mie imi place reclama si atat.E funny.

 

Acum nu stiu cat de pe bune e chestia asta, dar in mod sigur castigatorii sunt deja prestabiliti .La fel ca si la concursul Emag GRAnd Prix si Citroen Racing Trophy.

 

Iti vor spune ca iti pun la dispozitie masina cu inchirierea 3-4000 euro pe etapa.ce mai sansa :twoup: .

nu cred ca o sa fie asa.

nu stiu o chestie. parca pentru a te da la Raliu trebuie sa te fi dat cel putin un an inainte la Viteza in Coasta, nu? parca asa era regulamentul.

Link to comment
Share on other sites

Cam asa, sunt curios cum incape in masina ala de 150kg care sta pe fotoliu

 

Cred ca ma bag si eu, mie mi-ai da macar roaba?, am facut karting cand eram mic, motocross si raliu de la 15 ani pe dealurile din jurul localitatii de bastina si alte mici nebunii cu masina :twoup: :) :)

Link to comment
Share on other sites

Doamne...ce concurenti acolo...ii luam doar pe primii 5 :twoup:

 

Singurul care mi se pare ok...e cel de pe primul loc...probabil ca-l merita ...merita locul 1...asta pana o sa-l pun pe prietenul meu :)

 

1. http://www.rompetrolracing.ro/challenger/55

 

Locul 2 momentan...m-a bufnit rasu` cand l-am vazut, sincer :)

 

2. http://www.rompetrolracing.ro/challenger/112

 

Locul 3...nu mai comentez ca "Buna..." suna cam gay...parerea mea :(

 

3. http://www.rompetrolracing.ro/challenger/26

 

Locul 4...nickname-ul lui "gusterul" spune totul :( El se descrie singur :D)

 

4. http://www.rompetrolracing.ro/challenger/28

 

Locul 5...nu-l mai comentez :D Putea sa-si dea sapca aia jos :D

 

5. http://www.rompetrolracing.ro/challenger/21

 

 

 

 

De restu` nu mai comentez...ca nu prea m-am uitat la ceilalti si n-are rost sa-i comentez daca nu-s in top 5 oamenii :punk:

Link to comment
Share on other sites

Eu nu-nteleg cum a obtinut "acesta", ca sa nu zic "asta" 454 de voturi...sau cate dracu are...a pus un film cu un M3 de Anglia...luat de pe net...care n-are nicio legatura cu el...sau invers...si nici macar nu-i un filmulet "tip interviu" cum scrie pe site...nici nu trebuia sa fie luat in seama...parerea mea :twoup:

 

http://www.rompetrolracing.ro/challenger/4

Link to comment
Share on other sites

Tre' sa-ti pui benzina de la ei, pentru a putea participa?

 

 

Ma-ndoiesc, dar eu tot timpul am alimentat de la ei ...ca aveau programul ala "qprotekt" in care oricum n-am apucat sa ma inscriu...iar acum vad ca-i suspendat...pentru moment :twoup: http://www.qprotekt.ro/

 

Si-am alimentat de vreo 80 000 km :) Asa ca ma pot considera un client fidel...si sper ca prietenul meu sa castige ...sau macar sa intre in competitie...chiar merita aceasta sansa cred eu...daca castiga sau nu...de el depinde :)

Link to comment
Share on other sites

Păi şi tu crezi că dacă se duce un om oarecare, va câştiga? :twoup:

 

Va câştiga cine trebuie, să fim serioşi.

 

Ma-ndoiesc...nu e concurs de miss :) Adica...daca prietenul asta al meu (imediat o sa-i pun filmul pe site) este in primii 5 ...este ales de public...si castiga ...iese pe primul loc...cum l-ar putea da la o parte ? :)

Adica...locul 1 e locul 1...ce-o sa-i faca, o sa-i taie furtunu` de la frana ca sa nu castige ?:(

Edited by hornetb
Link to comment
Share on other sites

Tocmai, n-are cum să câştige.

 

E clar că printre ei este şi un pilot adevărat, probabil necunoscut, dar cu ceva cursuri de pilotaj deja făcute, omul lor.

 

Tu crezi că ei ar risca un an ĂŽntreg ĂŽn CNR, adică probabil aproape 100 000 € investiţi ĂŽn afară de maşini, cu un pilot oarecare, cu mari şanse să nu câştige nici o etapă?

 

Mă rog, eu nu mai cred ĂŽn Moş Crăciun şi-n Zâna Măseluţă. :twoup:

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Tocmai, n-are cum sã câºtige.

 

E clar cĂŁ printre ei este Âşi un pilot adevĂŁrat, probabil necunoscut, dar cu ceva cursuri de pilotaj deja fĂŁcute, omul lor.

 

Tu crezi cĂŁ ei ar risca un an ĂŽntreg ĂŽn CNR, adicĂŁ probabil aproape 100 000 € investiĂži ĂŽn afarĂŁ de maÂşini, cu un pilot oarecare, cu mari Âşanse sĂŁ nu câºtige nici o etapĂŁ?

 

 

Uite ca la asta nu m-am gandit...cu un "spion" printre ei ...bine gandit :)

Eh...lasa...macar pe locul 2 sa-l vad pe omul meu...desi sper sa-i vina de hac si acelui "mare pilot" :twoup:

O sa le cerem datele si-o sa aflam istoricul tuturor concurentilor...sa vedem :)

Link to comment
Share on other sites

Tocmai, n-are cum sã câºtige.

 

E clar cĂŁ printre ei este Âşi un pilot adevĂŁrat, probabil necunoscut, dar cu ceva cursuri de pilotaj deja fĂŁcute, omul lor.

 

Tu crezi cĂŁ ei ar risca un an ĂŽntreg ĂŽn CNR, adicĂŁ probabil aproape 100 000 € investiĂži ĂŽn afarĂŁ de maÂşini, cu un pilot oarecare, cu mari Âşanse sĂŁ nu câºtige nici o etapĂŁ?

 

Mã rog, eu nu mai cred În Moº Crãciun ºi-n Zâna MãseluÞã. :)

 

 

Salut,

Ma bag si eu in discutie ca de ceva timp incoace ma tot uit pe net ca vreau sa imi incerc norocul. Mi se pare cool competitia si am vazut si la stiri..am inteles ca e pe bune..cine castiga va fi sustinut sa concureze in CNR2011, da' tre sa stie cate ceva, ca d-aia concureaza in semifinale si RRC. Am vauzt la Pro si asta zicea chiar Marisca...ca cine are pasiune, omu de rand, sa incerce, ca asa se nasc 'viitorii piloti' :twoup: . am vrut sa bag filmulet, da' n-am cum sa ajung la constanta. ideea e ca in procesul ala de inregistrare cu cont si chestiile alea de bifat, te intreaba dc esti pilot pe bune sau nu, ca daca esti nu poti concura..scrie si in regulament...si tot acolo am gasit si ca in pachetul ala de mare premiu, cica intra antrenamente klumea pt anu viitor

voi chiar credeti ca e facatura?? s-a inscris cineva de aici ? macar sa stiu sa nu-mi iau tzeapa ca ar fi naspa :)

Link to comment
Share on other sites

Eu chiar nu cred ĂŽn aşa ceva.

Cei care au ajuns piloţi de raliu au băgat mulţi bani ĂŽnainte să fie remarcaţi şi să fie sponsorizaţi de o companie.

 

Dumnezeu ĂŽţi dă, ĂŽnsă nu-ţi bagă-n traistă.

 

E foarte greu de crezut că te iau ei de la nivel de amator şi bagă bani ĂŽn tine doar pentru că li se pare că eşti talentat şi te pun să şi concurezi pentru ei ĂŽn CNR.

 

Talentaţi sunt mulţi, ĂŽnsă performanţa necesită şi alte lucruri.

 

Eu o văd doar ca pe o reclamă foarte bună.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Mah, nu stiu ce sa mai zic..pana la urma si Marisca a ajuns pilot ca a avut o sansa neasteptata..si competitia e pentru aia pasionati nu chiar orisicine, adik e clar ca tre sa fie ceva de capul tau..am vazut si eu filmele si unii pareau ok, doar ca nu erau piloti cu 'acte in regula'.. si ziceau pe site ca dupa RRC castogatorul incepe antrenamente si alea alea, adik nu e 'ia frate masina, da-te si fa-o praf'..Wkd viitor e etapa de la Constanta, ma duc sa vad care a treaba si ma decid dupa dc ma bag sau nu. Da' veniti si voi cu niste sfaturi ceva :twoup: , ca filmu ala cu care te inregistrezi cica e analizat de niste piloti profi si vreo 2 psihologi si tre sa fac treaba frumoasa dc ma bag.. vb mai bine dupa Constanta, sa vad si eu cat de buni sunt aia care castiga :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.