Jump to content

IATA SI TROACA MEA


Krebs

Recommended Posts

Guest poleposition
Bre' puiule, ai talentul foto unui batran de 104 ani cu cataracta si suferind de parkinson :) Bine, probabil nici sapuniera aia de 0,05 Megapixeli nu te-a ajutat :twoup: Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Bre' puiule, ai talentul foto unui batran de 104 ani cu cataracta si suferind de parkinson :D Bine, probabil nici sapuniera aia de 0,05 Megapixeli nu te-a ajutat :)

 

brteee,care sapuniera,nici macar, pozele sunt facute cu telefonul , care are camera de 5mb :(

 

in principiu le-am facut la misto,fara un scop,dar m-am scarpinat in c*r si le-am pus si aici, nebun si eu :D asa se intampla cand te scarpini cu stanga peste dreapta ,undeva pe la spate sau dupa ceafa ori asa ceva...sau cum era ?! :)

 

apropo ,am un ochi de sticla :D

 

Poiuyt, cred ca asta e cea mai misto masina de pe forum, asta cred eu :punk:

 

 

hahaha, buna asta, stiu ca ai spus-o din sufle(not), merci oricum,pt comentariu :( :twoup:

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Vreme trece, vreme vine...

Mie nu-i bine sa-mi spui ca te simti dator, inseamna ca nu mi-am scos banii :twoup:

DOMI: vrajeala si sperietura de pomana cu inundatiile alea, Dunarea scade tare, si terasele de pe faleza (vaporasele alea) is cam... nu-mi plac, eu is om serios

Edited by ihearto
Link to comment
Share on other sites

merge o vizita la Galati acu, Ihearto pescuieste direct de pe terasa, cu lautarii in ureche .. nu il doare capul :(

 

hehe, i-auzi coane Ihearto :D

 

Mie nu-i bine sa-mi spui ca te simti dator, inseamna ca nu mi-am scos banii :D

 

 

nu stiu, mai discutam, mai ne imprietenim, vedem noi :twoup:

 

1.hai mo ca nu esti asa manelist cum te credeam :)

 

2.nice car,pune-i chip si provoaca-l pe Ciupanez la o liniuta,ai sansa sa-i arati ca aveai dreptate cand ii scriai pe topic ca 320d chipat se joaca 535i-ul lui :)

 

 

1. hahaha, ce sincer fusesi :D am prins o perioada de rascruce in viata mea si am luat-o ulei,pardon , pe manele :punk:

 

2. n-am sanse, masina lu\' Ciupa e bine intretinuta si are toti caii cu ea :(

doar cu un 330d e90 remapat pot sa ma agit, asa ,stau cuminte, oricum, remaparea o fac asa de fun, nu pt liniute :P ma mai amuz uneori pe A2 ,asta pana or sa inceapa sa bage taxe pe ea,adica pana la anu\' ...huuooooo, noi avem si taxe la benzina pt sosea, avem vigneta , o sa avem si taxa de autostrada ...

 

ma plimb mult si aiurea cu masina,uneori fac 2-3 sute de km aiurea, doar ca sa ma plimb..deh ,placerea de a conduce

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

1.Doamne fereste, am zis ca dau io si intrarea pe balta, si mancarea si bautura :)

 

2.Revenind, va urez, coane, sa va traiasca masina cu bucse poliuretanice :(

 

 

1.atunci mai ramane sa o conving pe nevasta :twoup:

 

2. sunt foarte bune bucsele alea,serios, masina este mult mai "Teapana" si ferma la directie/frane/ si viteza

 

p.s. merci pt urare , asemenea doresc si eu titicarului, ala a lu' matale :)

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
merci man, si a ta e super ! :)

 

aici deja merge o poza d-aia... stii tu :) :twoup:

 

http://j17productions.com/blog/wp-content/uploads/2009/12/beautiful_gay_kiss.jpeg

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

aici deja merge o poza d-aia... stii tu :( :)

 

 

mah, nu incepe cu perversitati sti ca nu am ochi decat pt tine :(

 

http://i30.tinypic.com/28lqext.jpg

 

masina ta este foarte frumoasa...m place! :twoup:

 

 

a mea e doar stock, nimic special , a ta in schimb pt un pisic , arata super :)

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

m-am gadit mult daca sa ii fac topic sau nu :) si am ajuns aici dintr-o plictiseala

mie nu mi se pare foarte speciala ,asa ca am considerat sa las pe altii care au ce sa prezinte :)

e foarte posibil sa ne fi intersectat la un moment dat, merg foarte mult prin oras ceva la modul 400 km de luni pana vineri :twoup:

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

nu am pus weekendurile :twoup: pt ca fac mult si in weekend uneori inca 400 sambata si duminica ...sunt cam nebun cu plimbatul...am tot sperat ca o sa imi treaca,dar...nu.. :)

 

o fi pe bune asta cu : placerea de a conduce ?! la bmw ?! dar nu cred ca am avut si opel si cam tot la fel era treaba ...

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

2. n-am sanse, masina lu\' Ciupa e bine intretinuta si are toti caii cu ea :twoup:

doar cu un 330d e90 remapat pot sa ma agit, asa ,stau cuminte, oricum, remaparea o fac asa de fun, nu pt liniute :) ma mai amuz uneori pe A2 ,asta pana or sa inceapa sa bage taxe pe ea,adica pana la anu\' ...huuooooo, noi avem si taxe la benzina pt sosea, avem vigneta , o sa avem si taxa de autostrada ...

 

ma plimb mult si aiurea cu masina,uneori fac 2-3 sute de km aiurea, doar ca sa ma plimb..deh ,placerea de a conduce

 

Mersi!

 

Eu cred cĂŁ nu meritĂŁ resoftĂŁrile ĂŽn cazul maÂşinilor diesel supraalimentate.

Câºtigul de putere e prea mare, este imposibil sã nu aibã repercursiuni asupra fiabilitãÞii.

 

E46 320d are suficientĂŁ putere pentru o maÂşinĂŁ de zi cu zi, se miÂşcĂŁ destul de bine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.