Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Da se poate face. Spune-mi diametrul emblemei si cand voi lua rasina iti pot face. Dar pentru cererile care vor fi in afara ofertei generale pretul va fi putin mai mare. Adica la emblema de janta BMW de 6 sau 6.7cm pretul 15 lei/bucata. Pentru alte marimi si logouri pretul va fi de 20 lei/ bucata. Daca vor exista comenzi mai mari stranse la un loc se poate discuta pe discount.
Link to comment
Share on other sites

Mai am cateva de 6cm dar sunt rotunde nu convexe. Sincer nici nu am vazut capace convexe. Eu cel putin. Daca ai si poti face o fotografie sa vad cum arata chiar as fi curios...

vreau si eu 4 sigle pentru jante insa am masurat gaura din jante si e de 65 mm. Ai asa ceva?

Link to comment
Share on other sites

si la ce pret sunt? intra te rog pe mess: fillipos_20

 

Done!

 

sal,

as mai vrea si eu logo bmw cu diametru de 28 mm

e pt. un schimbator de viteze.

merci

 

emblemele de schimbator sunt de 3x4cm...de 2.8 nu am :(

 

ma intereseaza un volan cu airbag e34 in 3 spite gen m5.daca ai da pm cu pret te rog

 

Ups! volane nu am...doar embleme de volan. Nu ai gresit oare topicul?

Link to comment
Share on other sites

n-am inteles, cum 3x4? nu e rotunda?

se poate face de 30 mm diametru?

 

Pentru modelul de schimbator rotund nu am facut. Cand voi cumpara rasina iti fac.

 

 

salut,as dori si eu 4 embleme pentru cheie E46,,,la ce pret /bucata sunt?si o foto dak se poate,mersi!

 

Nu mai am momentan...

Link to comment
Share on other sites

salut. azi am primit emblemele.

ridicat, probat, merg!

 

un client multumit! :p

 

mai am niste intrebari, o sa iti dau un pm.

 

si, ca sa va faceti o idee, daca ma lasa initiatorul topicului, cam pe sambata cand o sa le montez poate pun 2 poze, before/after :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

salut. azi am primit emblemele.

ridicat, probat, merg!

 

un client multumit! :p

 

mai am niste intrebari, o sa iti dau un pm.

 

si, ca sa va faceti o idee, daca ma lasa initiatorul topicului, cam pe sambata cand o sa le montez poate pun 2 poze, before/after :rolleyes:

 

Deci cum a iesit?

 

 

da-mi si mie nr de telefon, ma intereseaza mai multe embleme!

 

Iti trimit PM.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.