Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Salutare.

 

Da sunt printate dar cum i-am spus si la colegul @wolf, saptamana care vine e putin mai dificil si decat sa ma grabesc sa iasa prost prefer sa stau linistit sa le fac cum trebuie.

 

wolf - embleme prag e39 - 4buc. - CURIER

cbogdan - embleme janta - alb albastru, 6.7cm - 4buc. - POSTA

Link to comment
Share on other sites

Baieti sunt gata emblemele dar luni apuc sa vi le trimit. Sa imi trimiteti va rog adresele si ce modalitate de expediere preferati: curier sau posta.

omu ti am dat pm dar nu mi ai raspuns astept raspuns ms anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Deci da sunt in spital si momentan nu pot trimite nici o comanda. Dar revin si va servesc. Daca mai sunt doritori se poate incepe o lista si sperr ca in 2 sapyamani sa pot reincepe lucrul. De aici e foaerte greu sa scriu...smarthphone in pozitie imposibila...toaye bune sa aveti.
Link to comment
Share on other sites

Deci da sunt in spital si momentan nu pot trimite nici o comanda. Dar revin si va servesc. Daca mai sunt doritori se poate incepe o lista si sperr ca in 2 sapyamani sa pot reincepe lucrul. De aici e foaerte greu sa scriu...smarthphone in pozitie imposibila...toaye bune sa aveti.

Insanatosire grabnica omu si sper sa te revedem cat mai repede printre noi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare baieti. revin din morti. Luni va pot trimite emblemele dar mi-e imposibil prin posta ramburs. Nu are cine sa se duca si sa stea sa completeze hartii. Eu acum reinvat sa scriu...

 

Asa ca momentan pana eu nu ma pot deplasa hai sa facem cu plata prin banca si livrarea prin posta sau curier simpla. Va rog sa ma intelegeti.

 

 

@Cbogdan iti trimit prin PM nr. de tel. sa vorbim mai in detaliu si de obiectele promotionale.

 

@AFR - din pacate de ACS am embleme doar de volan si schimbator momentan.

 

 

In rest embleme pe stoc am dar cu intrebare prealabila.

Link to comment
Share on other sites

 

Mai astept.

Insanatosire grabnica!

 

Multumesc. Sa imi spui diametrul capacelor.

 

 

salut ! ai capacele pt jante aliaj? diametru= 68 mm, emblema clasica de BMW cu albastru?

pret / buc , set ..te rog!

 

Salve! Da mai am 1 set dar de 6.7cm. 50 de lei 4 bucati + transport.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc. Sa imi spui diametrul capacelor.

 

 

 

 

Salve! Da mai am 1 set dar de 6.7cm. 50 de lei 4 bucati + transport.

 

mi-ar trebui numai una...cred ca este un pic mai mare de 67mm...cred k are vreo 70-71 mm. trimiti si prin posta?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.