Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Salut! Momentan nu am nici macar printate la marimea ceruta ca sa pot pune rasina pe ele :(

 

Trebuie sa se mai stranga cateceva sa pot printa. Daca mai ai rabdare (2-3 saptamani ca e vara) te pun pe lista si iti fac cu placere.

 

50 de lei ar fi setul.

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Salut! Momentan nu am nici macar printate la marimea ceruta ca sa pot pune rasina pe ele :(

 

Trebuie sa se mai stranga cateceva sa pot printa. Daca mai ai rabdare (2-3 saptamani ca e vara) te pun pe lista si iti fac cu placere.

 

50 de lei ar fi setul.

ma anunti tu cand e momentul :rolleyes:

 

negru/alb daca sunt de bmw

Link to comment
Share on other sites

colegul alex230ro am inteles ca are si el nevoie de 2 embleme mici de M. Le pot trimite impreuna cu ale tale si va impartiti transportul. E ok asa? Prin posta e mai ieftin.

 

Trimiteti-mi unul din voi adresa prin PM si luni le trimit.

Link to comment
Share on other sites

Salut !!!

ma intereseaza daca poti face modelul de mai jos identic ca in poza si culoarea si tot pe urmatoarea dimensiune tot pt BMW e46 la praguri am nevoie

53cm lungime

3,5 cm inaltime

 

si la ce pret 2 bucati

Edited by motorsport
Link to comment
Share on other sites

Salutare!

 

Da iti pot face. Trebuie sa fac macheta ca nu o am exact asa. Pretul ar fi cam de 100-125 de lei pentru amandoua bucatile. Daca ai o fotografie cu pragurile iti pot face si o simulare prealabila.

 

chiar as fi curios cum arata ...ms :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.