Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

o emblema pentru schimbator 5 viteze , cea cu diagonale m cat costa ? pentru exemplificare o gasesti pe bmwfans la gearshift/gearshift knobs nr. 8 , masina este e30 18is .multumesc anticipat .

 

Salut! Da-mi link cu un part number te rog.

 

Oricum banuiesc ca sunt la fel majoritatea pana la generatia 2004.

 

Pretul ar fi 15 lei.

 

mi-au cazut de-a lungul iernii emblemele de pe capacele jantelor pt E46 16"

 

Eu am masurat aproximativ 66mm. Oare de cat se potrivesc si cat costa?

 

Multumesc

 

 

Ar fi cele de 6.7 cm standard. Am facute. Daca doresti 60 de lei 4 bucati.

Link to comment
Share on other sites

:) ok. Da ai dreptate, 1.5 va ramane, s-ar putea sa mearga totusi. Te anunt diseara, si daca e ok le poti expedia. Poti trimite cu posta romana sa coste mai putin? Eu pot sa-ti fac si plata in avans intr-un cont daca vrei. Edited by dextercos320d
Link to comment
Share on other sites

Sorin7650 - da am . 5 lei bucata.

 

dorin_1988 - daca imi spui diametrul capacului ma uit sa vad daca am dimensiunea respectiva.

 

RaZz - la fel ca si la colegul de mai sus. Masoara diametrul capacului. Sunt diferite marimi la fiecare model de janta. E imposibil sa le contorizez.

Link to comment
Share on other sites

Salut! De 4.5cm nu am pe stoc. Doar de 4.2cm. Pot sa iti fac dar mai dureaza pana strang alte comenzi. Daca ai rabdare...

Am primit astazi emblemele, foarte dezamagit... trei dintre ele au 40 de mm, iar una are 42. Cu alte cuvinte 57 de lei aruncati, nu le voi putea folosi la capacele mele pentru jante care au 45 de mm...

Link to comment
Share on other sites

Ah scuze...probabil nu am masurat toate bine...hai ca facem asa. Saptamana viitoare am sa printez si iti fac fix de 45...e ok? Iti trimit prin posta simplu is iti vor ajunge direct acasa. Nu trebuie sa imi platesti nimic doar sa le trimiti pe cele care le ai acum inapoi. Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.