Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

E ok,daca faci sa fie 45mm diamentrul suprafetei negre, fara acel contur exterior gri. De exemplu la cele pe care le-am primit acum au 40mm diametrul total al desenului, dar mai au si acel contur exterior gri de 1mm, pe care daca il elimin ramane 38mm diametru partea neagra, ceea ce nu se potriveste de loc cu capacele mele de 45. Poti sa faci asta? Sa nu mai aiba acel contur? Edited by dextercos320d
Link to comment
Share on other sites

Da stiu ca asa este emblema BMW, dar capacele mele au deja o bordura cromata, acel contur vine cam in plus, deci daca vin cu partea neagra exact pana in acea bordura (45mm diametru) ar fi cel mai ok Edited by dextercos320d
Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Cele de 8 cm nu le am dar maine vine rasina ca mai sunt cateva comenzi si ti le fac. Ar fi 100 de lei si cu ramburs posta 108 lei.

Salut, ptr emblema portbagajului ( E39) poti sa faci?Daca da,da-mi un pret.Multumesc frumos.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Le-am primit astazi si le-am si lipit pe chei.

Multam fain pentru toate, 3+1.

Cel mai important este ca cheia arata ca o cheie de BMW.

 

Cu placere. asa e.

 

Salut,

 

Spune-mi, te rog, cit costa o emblema pentru capota?

La fel ca cea originala...

 

Mersi

 

25 de lei. Pentru ce model ai nevoie?

Link to comment
Share on other sites

Am primit emblemele si le-am montat, sunt foarte bune, exact cum am vrut.

N-am avut timp insa sa ti le expediez pe celelalte pentru ca am fost plecat de vineri, voi pregati plicul din aceasta seara, urmand ca maine sa trimit pe cineva sa-l puna la posta. O sa trimit la fel ca pe o scrisoare obisnuita

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.