Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Salutare!

 

Am emblemutele acelea mici de jante insa sunt 2 marimi. 2x1cm si 1.8x0.8cm. Am sa iti trimit 8 bucati si vezi care se potrivesc.

 

mersi man, insa mai bine masor inainte si iti spun exact :)

Link to comment
Share on other sites

Salve. Da am facut niste probe dar nu tine rasina pe ele, curge pe langa. E din cauza materialului transparent. Stiu ca genul acesta de embleme se fac fara rasina si cu printul pe negativ. Am facut cateva de genul cand lucram in Bucuresti.

 

Cu Hamman am doar 1 singura.

Link to comment
Share on other sites

Salve. Da am facut niste probe dar nu tine rasina pe ele, curge pe langa. E din cauza materialului transparent. Stiu ca genul acesta de embleme se fac fara rasina si cu printul pe negativ. Am facut cateva de genul cand lucram in Bucuresti.

 

Cu Hamman am doar 1 singura.

 

Am inteles...Macar cele cu Hamann am nevoie pentru capota la motor si portbagaj...Multam fain.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

O emblema capota pt un E 90 din 2005 poti face?

Merci !

 

Salutare, da am facuta.

 

salut,5 bucati embleme autoadezive 55-60mm pt jante(deci ceva protectie deasupra,rasina etc) PORSCHE poti face?mersipost-387-0-82420400-1375533656_thumb.jpg

 

Pot face dar imi trebuie dimensiunea exacta. Protectia o ofera rasina.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.