Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Salut, ai cumva embleme pentru roti? am un f30 si azi dimineata am observat ca m-au lasat baietii fara. Jantele sunt pe 17' (modelul:S2FKA BMW LM Rad V-Speiche 413).

 

Te rog sa imi spui si pretul pentru 4 in cazul in care ai.

 

Merci,

Dragos

Link to comment
Share on other sites

Salut. Pe realoem nu imi spune dimensiunea:

 

http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=3D31-EUR-01-2012-F30-BMW-320d&diagId=36_1690#36136783536

 

Am vazut pe un site ca ar fi de 68mm. Daca poti sa masori pana deseara si sa imi comfirmi ar fi super. Maine am sa printez cateva seturi si as putea sa le fac si ale tale.

 

Pretul ar fi de 60 lei/4 buc.

Link to comment
Share on other sites

4 bucati.Cat costa cu transport cu tot ?plata in avans.

 

Vreo 63-64 lei setul. Le-am printat azi, maine pun rasina, miercuri le trimit. Sa imi dai o adresa completa te rog.

 

Salut,

 

Ma intereseaza si pe mine o emblema M pentru short shift E46. Mersi

 

Salve, sa imi spui de care doresti, 5-6 viteze? Cu BMW, M, ACS, Alpina?

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut,mai este de actualitate anuntul? Mie mi-au furat "rumanii" emblema de pe capota,dar decat partea superioara,cea cu piciorusele de pe capota a ramas pt ca era lipitĂŁ cu mastik. Poti face una care sa se poata folosi in situatia mea? Multumesc. Si un pret as vrea

 

Pt un e46 as vrea

Edited by Criss88
Link to comment
Share on other sites

buna!

mai faci embleme BMW?sunt noua pe aici si m-au calcat si pe mine hotii.Am un BMW 218 d active tourer cu Jante din aliaj usor V-spoke de 17", tip479.

Vreau si eu 4 ptr jante si una capota,una porbagaj.Am masurat si dim ar fi:54 mm jante si spate 70 mm , iar fata 80 mm.sper ca sunt corecte.

te rog ,daca nu se poate sa imi zici.

Edited by meea
Link to comment
Share on other sites

Salut,mai este de actualitate anuntul? Mie mi-au furat "rumanii" emblema de pe capota,dar decat partea superioara,cea cu piciorusele de pe capota a ramas pt ca era lipitĂŁ cu mastik. Poti face una care sa se poata folosi in situatia mea? Multumesc. Si un pret as vrea

 

Pt un e46 as vrea

 

da mai e dar s-au dezactivat notificarile.

 

buna!

mai faci embleme BMW?sunt noua pe aici si m-au calcat si pe mine hotii.Am un BMW 218 d active tourer cu Jante din aliaj usor V-spoke de 17", tip479.

Vreau si eu 4 ptr jante si una capota,una porbagaj.Am masurat si dim ar fi:54 mm jante si spate 70 mm , iar fata 80 mm.sper ca sunt corecte.

te rog ,daca nu se poate sa imi zici.

 

cu tine am rezolvat :D

 

Vreau si eu o emblema capota te rog. Si una de cheie. BMW E90. Multumesc.

 

Am. sa imi dai adresa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.