Jump to content

E12 v12 550i, M70B50, 300ps, BBS body kit


db 85 amd

Recommended Posts

pt ca schimbatorul de lemn sa nu se plictiseasca singur,am adaugat azi si trimuri de lemn,cam unice pe la noi pt bord de e28,am atasat si poza cu placuta de pe trimul de la torpedo... :twoup:

poze si cu inelele cromate de la ceasuri ca nu am apucat sa pun...

Edited by db 85 amd
Link to comment
Share on other sites

bijuterie pe patru roti, s-o stapanesti sanatos si fara evenimente neplacute!

astfel de masini in asa stare ma fac sa intorc privirea ma degraba decat multe modele noi! iar interiorul este luxos si dupa standardele de acum, incredibil ce masini facea bmw pe vremea aia!

 

 

Absolut superba! :) Sa o stapanesti sanatos si sa aveti grija unu' de altu'! :twoup:

 

 

Minunata :)

va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

nu calatoresc prea mult,insa ajung destul de des in Bucuresti si mereu ma ratacesc,si am zis ca un GPS ar fi tocmai bun :twoup:

 

si ceva poze de azi inspre Poiana BV,m-am mai flash-uit cu ceva bimmere prin zona de "bara la bara" Sinaia-Predeal,necunoscuti,poate ne recunoastem aici :)

Link to comment
Share on other sites

Masina intr-adevar arata extraordinar. Dar as avea o rugaminte MAAARE la tine... Da jos te rog scrisul de pe portbagaj "BBS" , chiar o strica :)

Si jantele actuale, sunt cele de iarna banuiesc, nu?

:twoup: pai special l-am pus acolo,datorita body kit-ului bbs care il are masina,plus jantele bbs 17''...asa ca sigla aia chiar isi merita locul...daca puneam sigla //M cum au altii si masina nu are nimic in comun cu //M..mai ziceai :twoup:

si jantele,da,sunt trotinetele de iarna :twoup:..alea de vara sunt mai sus,BBS RC 17''

 

Arata extraordinar! :twoup: Pana la urma de unde esti, Gaesti sau Targoviste? :)

ms...parca am zis Gaesti mai sus :twoup:

Link to comment
Share on other sites

mult doritele twitere le-am gasit,le-am si montat ieri :twoup:

s-a schimbat sunetul radical.

nu sunt de interior de e28 cum imi trebuiau mie,alea de e28 sunt naspa,nu au gratarul asta triunghiular,au decat o umflatura rotunda unde e bagat twiterul respectiv...aseta sunt de e34 si mi-a luat 2 zile ca sa le gandesc si sa le modific un pic ca sa vina pe coltul usii mele...a trebuit sa ajustez si din bara aia de plastic neagra unde tii cotul,si din bara aceea din crom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.