Jump to content

My new Joy Toy


BRANDEX

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
numai piese bune vad ca pui pe el nu te lasi,abia astept sa vad finalul cred ca o sa fie cel mai tare e30 cabrio... de ai fost in stare sa aduci e46-le la alt nivel asa ce ce sa ne mai miram cum o sa iasa ursulica :goodjob: Edited by Cristi_VNC
Link to comment
Share on other sites

hai pune-le pe masina ...

 

deja incepe sa prinda contur ;)

 

Asteptam sa se mai incalzeasca afara.

Cu farurile am niste idei, inca ma mai gandesc, oricum pana nu gasesc si instalatia de spalator/stergator de faruri nu le montez.

La scaune trebuie sa fac flanse adaptoare, se lucreaza la ele.

 

numai piese bune vad ca pui pe el nu te lasi,abia astept sa vad finalul cred ca o sa fie cel mai tare e30 cabrio... de ai fost in stare sa aduci e46-le la alt nivel asa ce ce sa ne mai miram cum o sa iasa ursulica :goodjob:

 

Vreau sa scot din el ceva frumos, acum ramane de vazut rezultatul final.

Link to comment
Share on other sites

Jucarii noi:

 

1. Faruri Galbene Originale

 

2. Stopuri Smoked

 

3. Tweetere Originale

 

4. Scaune BMW E36 M3 EVO ( VADERE )

vad ca ai gasit scaune inaintea mea.unde?eu gasisemla unu dar cand am sunat deja erau vandute,nici nu au trecut 20min de cand a pus anuntul si erau date.

Bafta in continuare.abia astept si eu finalul :flowers: :drinks:

Link to comment
Share on other sites

chiar ... la e46-le ala frumos cu carbon & stuff... l-am vazut la intalnire la bucuresti ... il mai ai? ca parca vroiai sa-l vinzi ?

 

Este inca la vanzare, daca nu cand o sa vina caldura o sa-l fac bucati.

 

felicitari... senzatie masina!

Merci, sper sa iasa si a ta exact asa cum iti doresti.

 

vad ca ai gasit scaune inaintea mea.unde?eu gasisemla unu dar cand am sunat deja erau vandute,nici nu au trecut 20min de cand a pus anuntul si erau date.

Bafta in continuare.abia astept si eu finalul :flowers: :drinks:

 

Am 2 interioare la vanzare daca esti interesat. :frantics:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.