Jump to content

[Vand/Schimb] cu cabrio


r0n1n

Recommended Posts

Dupa parerea mea e cel mai bun motor ca performante/cost/fiabilitate doar ca trece de 2 litri si nu vreau sa ma trezesc la anul cu impozite enorme, plus ca umblu mai mult in oras si ma va rupe la buzunar :twoup:

Cel mai bun motor performante/cost/fiabilitate este cel de 2.5/2.498 cmc!

 

Eu cred ca ,,adevarata cireasa de pe tort´´totusi este M54B30, chiar daca impozitul e undeva la 2200 parca.Stiu, nu e usor de acceptat suma asta,dar cred ca merita.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu cred ca cel mai bun motor este cel pe care il ai.

 

LE: In alegerea unei masini tre sa faci compromisuri, una are motorul care il vrei dar n-are piele, alta are pachet M dar nu-ti place culoarea, alta le are pe toate dar e obosita, etc.

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nu ma supar, se poate sa ai dreptate.

Nu vreau neaparat s-o vand.

 

Dc tot ai adus in discutie masina ta, ti-as fi dat diferenta de bani ceruta de tine dc anul si km astea erau singurele diferente intre masini..

Dar mai conteaza si dotarile.

Link to comment
Share on other sites

.

 

 

 

Cel mai bun motor performante/cost/fiabilitate este cel de 2.5/2.498 cmc pus pe o jumate de BMW!

 

fixed.

 

Nu vreau sa fiu rau, dar...

Decat o masina mai veche, mai obosita (cu dublu de KM), cu probleme (o gramada de topicuri la sectiunea "probleme tehnice si rezolvari"), mai bine "jumatate de BMW" cu 2 ani mai nou, cu motor de 2.5 si care merge ca nou! :twoup:

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Masina mea a avut doar 2 probleme: releul de incarcare de la alternator si pompa de benzina, mie nu mi se pare grave.

 

Cat priveste celelalte afirmatii, nu vreau suspend, deci nu voi mai continua aceasta discutie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Am observat si eu, de fapt nu sunt de loc la vanzare in acest moment.

Cat despre CLS nici nu ma tenteaza si imi depaseste si bugetul.

 

Care crezi ca ar fi un pret corect pt un clk 270 2003-2004 dotat?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.