Jump to content

[Vind] BMW 330 XD


adimtu

Recommended Posts

Abs, esp, dtc controlul tractiunii, 4x4, jante aliaj 18 cu cauciucuri Dunlop noi, pachet M, faruri electrice cu xenon, proiectoare ceata cu xenon, geamuri electrice, oglinzi electrice si incalzite, climatronic, scaune sport electrice cu memorie si incalzite, tapiserie piele, inchidere centralizata, alarma, imobilizator, 10 airbag, radio, cd, navigatie, servo directie, computer bord, pilot automat, parbriz incalzit, senzori ploaie, volan M3 cu comenzi, senzori parcare, geamuri colorate fata, spate si luneta folie.

2006, 45000 KM, carte service la zi, al doilea proprietar, accept orice test si verificare.

Pret 24900 euro negociabil.

 

incerc mai tirziu sa mai adaug citeva poze pt ca acum nu reusesc :twoup:

post-35246-1284886595_thumb.jpg

post-35246-1284886602_thumb.jpg

post-35246-1284886611_thumb.jpg

post-35246-1284886627_thumb.jpg

post-35246-1284886644_thumb.jpg

post-35246-1284886651_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Eu desi fumez in mod obisnuit, nu am fumat niciodata in M6 sau in Cayenne, de fapt in nici o masina pe care am avut-o. Pute aiurea, intra scrum peste tot si murdareste, plus ca se pot intampla incidente. Deci am decis sa nu fumez in masina. Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Eu desi fumez in mod obisnuit, nu am fumat niciodata in M6 sau in Cayenne, de fapt in nici o masina pe care am avut-o. Pute aiurea, intra scrum peste tot si murdareste, plus ca se pot intampla incidente. Deci am decis sa nu fumez in masina.

 

 

asa e , sunt de acord cu tine . nici eu nu fumez in bmw , nici nu se pune problema in lambo sau aston .

Link to comment
Share on other sites

Eu desi fumez in mod obisnuit, nu am fumat niciodata in M6 sau in Cayenne, de fapt in nici o masina pe care am avut-o. Pute aiurea, intra scrum peste tot si murdareste, plus ca se pot intampla incidente. Deci am decis sa nu fumez in masina.

 

 

asa e , sunt de acord cu tine . nici eu nu fumez in bmw , nici nu se pune problema in lambo sau aston .

 

El a avut masinile alea, ma rog, a avut M6 si acum are Cayenne. Scuza ta care e ? Stii tu vorba aia, daca taceai, filozof ramaneai ! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

De schimburi esti interesat? Sau doar cash?

Nu prea depinde de propunere,prefer momentan cash si nu ma grabesc

 

Eu desi fumez in mod obisnuit, nu am fumat niciodata in M6 sau in Cayenne, de fapt in nici o masina pe care am avut-o. Pute aiurea, intra scrum peste tot si murdareste, plus ca se pot intampla incidente. Deci am decis sa nu fumez in masina.

 

 

asa e , sunt de acord cu tine . nici eu nu fumez in bmw , nici nu se pune problema in lambo sau aston .

 

El a avut masinile alea, ma rog, a avut M6 si acum are Cayenne. Scuza ta care e ? Stii tu vorba aia, daca taceai, filozof ramaneai ! :twoup:

 

Aveti o problema cu fumatul in masina,eu din cite imi aduc aminte am pus un anunt de vinzare nu am deschis o discutie pro / contra fumatului in masina.Personal nu ma intereseaza ce face ala si de ce face

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Salut! Multa bafta cu vanzarea masinii , e ideala, nu stiu daca e cineva care are bmw si nu si-ar dorii una ca a ta. Stau si ma intreb de ce ti-ai putea dorii sa o vinzi? In Romania sigur o vei vinde dupa multe replici "mai lasa din pretz ca e criza" dar la 40.000euro cat a costat masina noua nu se uita nimeni.
Link to comment
Share on other sites

Masina e foarte frumoasa si merita toti banii la 46 000 km sau cat are. Pentru mine, n-ar fi ideala ca n-are trapa si-as fi preferat cutia manuala. Dar aici e doar o chestiune de gust, de preferintze. Sunt convins ca pentru cel putin 90 % dintre "fanii" bmw ar fi o masina ideala si care merita/face toti banii.

Bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

Salut! Multa bafta cu vanzarea masinii , e ideala, nu stiu daca e cineva care are bmw si nu si-ar dorii una ca a ta. Stau si ma intreb de ce ti-ai putea dorii sa o vinzi? In Romania sigur o vei vinde dupa multe replici "mai lasa din pretz ca e criza" dar la 40.000euro cat a costat masina noua nu se uita nimeni.

pai daca este criza hai sa ne luam dacile de la remat,48000 a fost noua,iar despre pret ce sa zic merita una din germania care cica are 80-100000 km si costa in jur de 18-20000 euro decit una luata de la reprezentanta de la noi de noua cu revizile la zi tot la reprezentanta si cu km putini?

multumesc mult

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.