Jump to content

[Vind] BMW 330 XD


adimtu

Recommended Posts

Ce vrei, Mircea, incearca si el sa o scalde dar mai rau se afunda in penibil ! Astia ar trebui sa primeasca ban permanent, numai pasionati BMW nu sunt si nu au niciun pic de rspecty ptr membrii forumului din moment ce au astfel de practici !
Link to comment
Share on other sites

...si voi ii tineti topicul sus :goodjob:

pai ca sa stim si noi mai multe detalii...deci concluzie la 20k(adica superoferta da?) masina vine fara roti. vii cu rotile de acasa minim 17 te duci la vulcanizare cu omu,pui rotile tale iar el isi ia cei 20k si apoi vinde jantele motorsport aici pe forum cu 2k. superb!!

Link to comment
Share on other sites

pai ca sa stim si noi mai multe detalii...deci concluzie la 20k(adica superoferta da?) masina vine fara roti. vii cu rotile de acasa minim 17 te duci la vulcanizare cu omu,pui rotile tale iar el isi ia cei 20k si apoi vinde jantele motorsport aici pe forum cu 2k. superb!!

 

 

am zis eu undeva ca ar fi superoferta,vad ca te descurci la scenari dar ai mai omis ceva,echilibratul,valvele,presiunea

Link to comment
Share on other sites

nu m-am vazut inca cu sacii in caruta,iar despre nick nu cred ca are rost sa vb,oare al tau nu spune destule

 

o seara buna

 

Mie imi place masina ta (si nu am ascuns chestia asta!! vezi postul meu). Si nici nu as fi deranjat de pretul DIFERIT! (daca as vrea sa cumpar, as incepe discutia cu tine de la 20,000). Dar, dupa ce ai fost criticat de colegi ca ceri un pret prea mare, il scazi pe ALT site si aici .... In locul tau, NU as da ocazia la genul asta de discutii! Iar "gaselnita" : fara roti Motorsport, e ...puerila! Oricum, nu poti vinde rotile cu 2,000 euro cand ele, NOI, sunt 1,400 euro!! Schimba startegia!!

Bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

Mie imi place masina ta (si nu am ascuns chestia asta!! vezi postul meu). Si nici nu as fi deranjat de pretul DIFERIT! (daca as vrea sa cumpar, as incepe discutia cu tine de la 20,000). Dar, dupa ce ai fost criticat de colegi ca ceri un pret prea mare, il scazi pe ALT site si aici .... In locul tau, NU as da ocazia la genul asta de discutii! Iar "gaselnita" : fara roti Motorsport, e ...puerila! Oricum, nu poti vinde rotile cu 2,000 euro cand ele, NOI, sunt 1,400 euro!! Schimba startegia!!

Bafta la vanzare!

Da poti incepe discutia dar nu ajungi nicaieri,daca erai atent la anuntul repectiv ai fi vazut ca este copy/paste la cel de aici inclusiv pozele(mai putin ceea cu km),acolo nu este specificat de loc de jantele pe 17 echipate in momentul de fata cu gume de iarna(la care am si 5gume rf de vara),pe cand aici se da cu totul inclusiv cele pe 17.Pretul pe acel sit a fost intotdeauna mai mic fata de cel de aici(este a doua oara cand am pus anunt acolo ).Pretul jantelor a fost in jur de 10000 ron iar gumele au fost 4000 ron(la ambele am facturi).

Link to comment
Share on other sites

Eeeeeeee! Acum chiar ca ....

 

"Abs, esp, dtc controlul tractiunii, 4x4, jante aliaj 18 cu cauciucuri Dunlop noi, pachet M, faruri electrice cu xenon, proiectoare ceata cu xenon, geamuri electrice, oglinzi electrice si incalzite, climatronic, scaune sport electrice cu memorie si incalzite, tapiserie piele, inchidere centralizata, alarma, imobilizator, 10 airbag, radio, cd, navigatie, servo directie, computer bord, pilot automat, parbriz incalzit, senzori ploaie, volan M3 cu comenzi, senzori parcare,carte service la zi accept orice test."

 

ASTA vinzi tu pe celalalt site!!! Apoi, cumparatorul doreste ceea ce VEDE, (si scrie), nu ce spui tu, ACUM!!! Fii corect; e mai simplu!

Apoi, NU conteaza cat ai dat TU pe roti. Eu ti-am spus pretul de la BMW si cel oferit de colegul Dan Groza. Conteaza pretul de ACUM!

In rest, spor la treaba!

Link to comment
Share on other sites

Eeeeeeee! Acum chiar ca ....

 

"Abs, esp, dtc controlul tractiunii, 4x4, jante aliaj 18 cu cauciucuri Dunlop noi, pachet M, faruri electrice cu xenon, proiectoare ceata cu xenon, geamuri electrice, oglinzi electrice si incalzite, climatronic, scaune sport electrice cu memorie si incalzite, tapiserie piele, inchidere centralizata, alarma, imobilizator, 10 airbag, radio, cd, navigatie, servo directie, computer bord, pilot automat, parbriz incalzit, senzori ploaie, volan M3 cu comenzi, senzori parcare,carte service la zi accept orice test."

 

ASTA vinzi tu pe celalalt site!!! Apoi, cumparatorul doreste ceea ce VEDE, (si scrie), nu ce spui tu, ACUM!!! Fii corect; e mai simplu!

Apoi, NU conteaza cat ai dat TU pe roti. Eu ti-am spus pretul de la BMW si cel oferit de colegul Dan Groza. Conteaza pretul de ACUM!

In rest, spor la treaba!

 

Chiar ca ce.................stiu foarte bine ce scrie acolo ti-am spus doar ca este copy /paste,eu nu incerc sa gasesc scuze,iar despre jante ce sa zic da-ti fuga la bmw si luati acolo(stii vb dincolo era mai ieftin),sau nu aveti bani de bani de investit si v-ati gandit ca poate o halesc sa ma combin la un schimb ca tot vand masina si poate cine stie facem doar schimbul asa intre colegi forumisti.

 

O seara buna!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.