Jump to content

despre restaurari


INTERCEPTOR

Recommended Posts

Guest IulianE

INTERCEPTOR tu daca aveai buget masiv pt restaurari faceai treaba excelenta(nu ca n-ai face si acum)...dar pt restaurari la nivelul ca sa iasa masinile "ca de salon" trebuie bani multi din pacate.

Oricum....e de apreciat,eu te felicit!

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE

Dar te-ai gangit vreodata sa faci o firma?un atelier...Sau sa te asociezi cu un finantator...ar fi misto,si nu ai cum sa nu ai succes.

Crede-ma ca ideea nu e rea deloc,si nu prea vad ce ai avea de pierdut.Trebuie sa gasesti omul potrivit...

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
Daca ai un plan de afaceri,un proiect...cu tot ce ti-ar trebui sa deschizi un mic SHOP ar fi excelent.Trebuie sa se gaseasca un om interesat sa finanteze pe care trebuie sa-l si cautam putin.Oameni cu bani interesati de masini retro sunt destui,trebuie doar acaparati,sa le starnesti interesu.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dar te-ai gangit vreodata sa faci o firma?un atelier...Sau sa te asociezi cu un finantator...ar fi misto,si nu ai cum sa nu ai succes.

Crede-ma ca ideea nu e rea deloc,si nu prea vad ce ai avea de pierdut.Trebuie sa gasesti omul potrivit...

141133[/snapback]

 

la noi pasionati de klasici ka Interceptor sint putini si dupa kum vezi tokmai pasionatii n-au bani de dat la mesteri si se apuka ei singuri de rekonditionat

de asta kred eu ka n-ar merge o afacere de genul acesta

ex. kumperi un" kancer "ku 500E rekonditionarea te koasta 3-4 mii si n-o poti vinde ku 5000 :blink:

din pakate asa e intr-o tara saraka

Link to comment
Share on other sites

am zis 1500 1600 2000 .. micutza .. vreau sa-i dau un albastru metalizat :blink: totu e sa gasesc una in stare originala fara modificari pana in 1000. in 2 zile am garaju meu la bloc si am si curte langa buc + prieteni mecanici. nu ma ocup eu de ea dar o las pe mana cui trebuie sa-mi faca tabla si dupa aia incep sa ma implic si eu. imi placea intr-o vreme sa ma murdaresc pe maini cand eram biker, dar acuma nu mai am timp ca inainte. am o idee fixa cam ce vreau eu de la modelu asta de care zic (sa arate ca iesita din fabrica in anii 60-70)
Link to comment
Share on other sites

nu ma mai intrista.le am vandut invara ca nu aveam bani sat rec strada:( acuma cel care le are nu mai vrea sa le vanda inapoi:P.merg cu alea de m si gata :

 

cati bani dai daca iti dau masina mea.bmw 2000tilux.in curs de restaurare.ai o singura sansa la pret.a 2a nu o vei mai primi.asa ca nu incerca preturi cu sute de euro:P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.