Jump to content

BMW Navigation DVD Road Map Europe BUSINESS 2011


Recommended Posts

Salut, am E91 din 2009 cu navigatie Business, as avea si eu nevoie de harta Romaniei....

Merci

 

Ai PM.

 

Salut,

 

Proaspat posesor de e90 din 2007 cu navi Business.

Am dvd cu harta europei de vest, si as vrea sa stiu daca exista si disc care sa contina si harta Romaniei.

 

Multumesc

 

Ai PM.

Link to comment
Share on other sites

Am primit si eu un mesaj cu un link de unde am descarcat un dvd cu harta Romaniei, Bulgariei si a altor tari din regiune.

Am scris dvd-ul asa cum am primit indicatiile(scris cu ImgBurn pe un DVD Verbatim+R, viteza 4X).

Am facut proba pe un e90 din 2009 cu navi business, functioneaza perfect.

 

Multumesc Cristi23!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am primit si eu un mesaj cu un link de unde am descarcat un dvd cu harta Romaniei, Bulgariei si a altor tari din regiune.

Am scris dvd-ul asa cum am primit indicatiile(scris cu ImgBurn pe un DVD Verbatim+R, viteza 4X).

Am facut proba pe un e90 din 2009 cu navi business, functioneaza perfect.

 

Multumesc Cristi23!

 

Cu placere.

Link to comment
Share on other sites

Buna.

Pentru un E90 05/2006 cu navi business (cu sageti) ce trebuie sa fac pentru a trece la varianata de navigatie business (cu harta 2D)??

Este sufucient un update la reprezentanta, sau trebuie schimbat ceva pe masina. Vreau sa pot utiliza si eu navigatia in Romania.

Va rog sa ma lamuriti si pe mine.

Multumesc mult.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.