Jump to content

BMW Navigation DVD Road Map Europe BUSINESS 2011


Recommended Posts

E aceeasi, Kip - indiferent de an. Pe LCI insa afiseaza harti, pe cand pe pre-LCI , doar sageti.

Ca sa se lamureasca lumea, exista 3 feluri de harti la BMW - High, pt modele gen E39,E46, E65; Professional pt navi mare, E60, E90 etc si Business pt navi mic, acelasi modele.

Link to comment
Share on other sites

@florincosta

 

Poti sa-mi dai si mie nr lui de telefon, eventual pe PM?

Ma interesa Grecia pentru o navigatie mica cu sageti (e46 2004)si pe aici pe forum n-am prea avut succes..

multumesc anticipat

Edited by Bala
quote link catre un vanzator de soft pirat
Link to comment
Share on other sites

Pai bun si eu cu navi bussiness dinala mic ce harta caut ? unde gasesc ? Eu am una din 2011 ( dvd ii in portbagaj ) dar nu e asa detaliata pe romania, te duce foarte bine, doar ca nu ii detaliata si vroiam 2012 ... Daca exista...

 

 

Sent from my ĂŻÂŁÂżiPhone 4S using Tapatalk

Putini stiu cat ar trebui sa stie pentru a sti cat de putin stiu

Link to comment
Share on other sites

Display mic da stie ce face :p nu ma baga pe interzis ca alea mari :))

 

Bun deci pentru asta e doar 2011...ok...am intrebat ca am auzit ca ar exista si 2012 si ar fi mai detaliata...

 

 

Sent from my ĂŻÂŁÂżiPhone 4S using Tapatalk

Putini stiu cat ar trebui sa stie pentru a sti cat de putin stiu

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor! Va rog ajutati-ma si pe mine cu un link pentru DVD Business cu harta Romaniei.

Masina este E60 – 525D, iDrive, navigatie Business.

Va multumesc mult!

 

Ai PM.

 

Vreau si eu linkurile, va rog! business.

 

Ai PM.

 

am si eu o intrebare

 

ptr un e46 2004 cu navi mic pot lua varianta high sa includa romania? pe ce dvd trebuie arsa ?

 

Ai PM.

Link to comment
Share on other sites

Ai PM.

 

 

 

Ai PM.

 

 

 

Ai PM.

imi mai puteti trimite odata link`ul , nu este tot , la jumatatea linkului apare ... si nu pot deschide pagina.daca se poate si niste instructiuni cum trebuie procedat mentionez ( e46 , 2004 , navi mica , dvd navi portbagaj)

 

multumesc mult!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.