Jump to content

BMW M5


Cipy

Recommended Posts

Salutare ! Pentru inceput fac o scurta prezentare a marcii BMW in viata mea:

De la prima masina 318is '95 am ramas atras de aceasta marca cu sigla alb albastra, urmatoarea fiind un e60 525d care m-a plimbat bara probleme 90-100k km, am fost tot mai atras de ceea ce inseamna BMW, anul trecut am avut prima mea masina din categoria M-Sport si anume un e46 M3 cumparat de la un coleg de pe forum. Dupa aceasta masina am mai avut Range Rover Sport TDv6 si Porsche Cayenne Turbo, acum am ajuns sa cumpar cea mai frumoasa masina, ceva de genul "dream come true" este vorba de un e60 LCI M5 alb alpin.

 

La ultima mea masina Cayenne turbo ii schimbasem evacuarile (Magnaflow) care se auzau foarte ok, acum la aceasta masina doresc sa ii schimb evacuarea dar nu prea stiu ce sa aleg. Am gasit pe youtube Dinan, Eisenmann si altele.

 

Astept sfatul vostru.

 

Multmesc !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am decis sa montez Supersprint varianta racing neomologata, mai aveau o varianta cu sunet omologat TUV care era cu un decibel mai puternic decat evacuarea stoc.

 

Nu reusesc sa pun poze, primesc eroarea:

 

 

Attachment space used 119.22MB of 19.53MB

Error Upload failed. The file was larger than the available space

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...

Salutare ! Pentru inceput fac o scurta prezentare a marcii BMW in viata mea:

De la prima masina 318is '95 am ramas atras de aceasta marca cu sigla alb albastra, urmatoarea fiind un e60 525d care m-a plimbat bara probleme 90-100k km, am fost tot mai atras de ceea ce inseamna BMW, anul trecut am avut prima mea masina din categoria M-Sport si anume un e46 M3 cumparat de la un coleg de pe forum. Dupa aceasta masina am mai avut Range Rover Sport TDv6 si Porsche Cayenne Turbo, acum am ajuns sa cumpar cea mai frumoasa masina, ceva de genul "dream come true" este vorba de un e60 LCI M5 alb alpin.

 

La ultima mea masina Cayenne turbo ii schimbasem evacuarile (Magnaflow) care se auzau foarte ok, acum la aceasta masina doresc sa ii schimb evacuarea dar nu prea stiu ce sa aleg. Am gasit pe youtube Dinan, Eisenmann si altele.

 

Astept sfatul vostru.

 

Multmesc !

 

 

baga un Meisterchaft GT. Cre ca asa se scrie. Oricum is din state oameni si cred ca ar livra si pe aici!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.