Jump to content

Vreau niste recomandari daca se poate !


Wilson

Recommended Posts

Scuze de dublu post, abea acum am vazut post-ul lui WLF. Bun eu nu am cerut nimanui sa creada nimic, si nu ma afecteaza cu absolut nimic ca cineva nu ma crede, eu am cerut doar niste sfaturi unor oameni mai priceputi si mai informati in acest domeniu (aceasta marca in cazul de fata) decat mine si nimic mai mult. Cine doreste sa-mi ofere niste sfaturi argumentate e ok cine vrea doar sa spune ceva pe topic-ul acesta nu am nimic impotriva. Eu in continuare astept sfaturi despre fiabilitatea lui 550iX sau 550i e60 chiar...

Daca voi vrea voi dovedi ca detin ceea ce am spus dar chiar nu ma simt obligat de nimeni deocamdata. Va multumesc pt intelegere :twoup:, deci in continuare astept sfaturi legate de fiabilitate.

Link to comment
Share on other sites

Ca sa fiu ontopic, pe forumul asta exista un singur 550i, dar modelul vechi, deci mai greu cu parerile competente.

 

Iar offtopic, da, ar fi foarte interesant sa te vedem, ca sa stim si noi daca pierdem sau nu vremea cu discutiile astea, ai putea sa iti iei cel mai bun trening care il ai, si sa filmezi actualul E-Klasse 350 CGI in fata apartamentului tau din Madrid de 600 de mii de euro, sau chiar in fata unuia dintre cele 12 restaurante ca nu ne deranjeaza.

Link to comment
Share on other sites

wilson ai vazut shutter island ? ti-l recomand...

 

nu stiam ca hunedoara e zona centrala in madrid :twoup:))))))))

nu stiam nici faptul ca un angajat bmw are tupeu sa ia mita 500 euro in sediul lor unde-s camere si colegi :)))))))

sa moara Gibilan de la Caransebes daca nu :)

 

PS : culcate repede ca daca te prinde maica'ta treaz la ora asta rupe cureaua de distributie de la bicicleta pe spinarea ta ....

Link to comment
Share on other sites

Da, provin din Hunedoara, mai exact din hateg si nu mi-e rusine cu chestia asta. Dar vad ca nu vreti sa fim colegi si sa purtam discutii normale sa ne ajutam uni pe altii...etc.

 

nu ne intereseaza de fapt de unde provi tu ....

de unde ziceai ca te tragi ? :twoup:))))

 

auzi .... mac mac ....

e vreun hotspot wireless asa tare in HD de-l prinzi din madrid ?

s-a mai inventat vreunu in afara de alea care le stim noi oamenii de rand (b/g/n) ?

 

 

Ia mergi tu maine la FirstBike si intreaba-i daca pot sa-ti aduca pe comanda una Alpine White, dar sa le zici fara PDC ca nu-ti trebuie ...

Link to comment
Share on other sites

Mai omule, nu ai inteles ce ti-a scris @Robytza ??? Dupa ip te-a citit ca postezi din Romania ! Sau Hunedoara e vreun cartier din Madrid ?

 

 

Ce dracu ai ma Mihai, pai nu vezi ca spune ca ieri era la reprezentanta BMW in Spania si dadea aluia spaga 500 euro? Cum dracu sa fie in Romania, e la Madrid. :twoup:

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Acum imi pare rau ca l-am demascat asa de repede, trebuia sa il lasam sa se desfasoare, radeam si noi mai mult. Poate ne facea un filmulet ca ala cu A Seis, in Hateg acolo tre sa fie macar un Mercedes. Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Acum imi pare rau ca l-am demascat asa de repede, trebuia sa il lasam sa se desfasoare, radeam si noi mai mult. Poate ne facea un filmulet ca ala cu A Seis, in Hateg acolo tre sa fie macar un Mercedes.

 

Chiar ca parca suntem si fraieri cand mai apare cate unu'. Ar trebui sa nu ne mai grabim asa, sa-i lasam sa spuna tot ce au pe suflet ! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

ce avion domne ???? Are griphonu lui :twoup: verdeeeee.......

 

WLF : n-ai inteles..... 12 restaurante in Germania.... nu in spania

 

Unde a zis asta? Eu am inteles in Spania, ca zicea ca la apartamentul lui din Madrid, ii fura aia stema de la Mercedes mereu. Credeam ca si restaurantele sunt tot in Spania.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.