Jump to content

Vreau niste recomandari daca se poate !


Wilson

Recommended Posts

Acolo am lucrat in domeniu barurilor si a restaurantelor (am fost chelner si barman cateva luni) iar apoi am luat un bar in chirie pe care l-am cumparat 7 luni mai tarziu atunci erau preturile mult mai mici. Era primul meu bar :X.

Mie asta mi-a placut.. omul a lucrat 7 luni barman si a avut bani de inchiriat un bar.. Nici vreau sa ma gandesc cat pui jos sa iei un bar micut rau cu chirie.. dapoi marfa si ce mai e.. cate zeci de mii bune.. pe care el i-a facut in 7 luni lucrand chelner..

Sa ma cac in meseria mea.. maine ma apuc de cautat job. de chelner ...schimb macazul...

Eu era sa fac atac de cord cand am inchirat un amarat de apartament asa .. mai la low rent, modestie.. .el inchiria un bar..

 

merge man ! nu mai vorbi prostii :twoup:

si-un preten de-al meu a lucrat cateva luni barman in afara si si-a luat laptop si camera foto ....

cat drac sa mai fie pana la un bar :)

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa fii mare ratat ca sa stai sa inventezi asemenea povesti .

 

Ar putea sa scrie o carte , imaginatie are destula , Ar face si bani !

 

 

E un copil, 14-15 ani, poate mai putin. Au mai fost o gramada.

 

Tin minte era Alex86 care culmea a mai fost si la o intalnire a clubului de la Sinia acum cativa ani. Ne povestea de E60-le lui dar el era minor si avea scuter, ceva de genul. M-a sunat pe mine sa il rog sa il iau cu masina ca vezi doamne masina lui e in service, si eu cum nu m-am dus la intalnire, l-am rugat pe GBU sa treaca prin Tarnaveni sa il ia la Sinaia. Dar culmea e ca a durat povestea mult timp pana l-am turnat ca minte.

 

A mai fost Vadim Braia care a fost moderator vreo 2 ani, noi credeam ca are vreo 30 de ani si un E34, el n-avea nici 18 ani si era la liceu.

 

Apoi parca a fost unul cu un M3 acum cativa ani, ne-a pus poze, mama ce tare e masina, dupa cateva zile ne pune poza ca a facut accident si a facut masina praf, l-am turnat si pe ala ca are 14 ani.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Acolo am lucrat in domeniu barurilor si a restaurantelor (am fost chelner si barman cateva luni) iar apoi am luat un bar in chirie pe care l-am cumparat 7 luni mai tarziu atunci erau preturile mult mai mici. Era primul meu bar :X.

Mie asta mi-a placut.. omul a lucrat 7 luni barman si a avut bani de inchiriat un bar.. Nici vreau sa ma gandesc cat pui jos sa iei un bar micut rau cu chirie.. dapoi marfa si ce mai e.. cate zeci de mii bune.. pe care el i-a facut in 7 luni lucrand chelner..

Sa ma cac in meseria mea.. maine ma apuc de cautat job. de chelner ...schimb macazul...

Eu era sa fac atac de cord cand am inchirat un amarat de apartament asa .. mai la low rent, modestie.. .el inchiria un bar..

 

merge man ! nu mai vorbi prostii :twoup:

si-un preten de-al meu a lucrat cateva luni barman in afara si si-a luat laptop si camera foto ....

cat drac sa mai fie pana la un bar :)

 

un fleac :vreo 20-30 de ani,asta daca traiesti doar cu paine si apa :)

Link to comment
Share on other sites

merge man ! nu mai vorbi prostii :twoup:

si-un preten de-al meu a lucrat cateva luni barman in afara si si-a luat laptop si camera foto ....

cat drac sa mai fie pana la un bar :)

 

 

:)) Tare asta.

 

Eram sigur de la primul post ca e un ratat si pe cum inaintam in posturi era tot mai clar finalul :twoup:)

Link to comment
Share on other sites

Asta ca asta,dar cainele ala cu conducta lui cu tot,mi-a pus capac; cum ar suna asta?

"Frate bmw e o masina care nu se compareaza cu mecedez,am avut dinala bot de cal +ce clase 180 .nu egjista termen?" :twoup: :)

Daca tot ai avut bot de cal,n-ai avut si...cal de bot? :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.